Zegar - Cały Film CDA

rating5.7
171
Ocen
calendar2023
time1h 32m
Ella jest wschodzącą gwiazdą aranżacji wnętrz, mieszka w domu niczym z katalogu i ma kochającego męża. Ale Ella jest społecznym wyrzutkiem, bo… nie chce mieć dzieci. Kiedy kobieta dowiaduje się o badaniu klinicznym, w którym jej problem jest traktowany jako kwestia płodności, postanawia się do niego zgłosić. Ku jej zaskoczeniu, terapia działa. Ale jakim kosztem?

Aktorzy

Actor Melora Hardin

Melora Hardin

Actor Saul Rubinek

Saul Rubinek

Actor Dianna Agron

Dianna Agron

Actor Christine Woods

Christine Woods

Actor Rosa Gilmore

Rosa Gilmore

Actor Jay Ali

Jay Ali

Actor Charissa Allen

Charissa Allen

Actor Kat Steffens

Kat Steffens

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Zegar film online lektor pl

Najnowszy horror Zegar został właśnie udostępniony online z polskim lektorem. Film opowiada mroczną historię tajemniczego, tytułowego zegara, który zdaje się mieć demoniczną moc. Premiera filmu miała miejsce 28 marca 2023 roku.

Gdzie można obejrzeć ten film grozy w całości online? W niniejszym artykule znajdziesz wszystkie informacje na ten temat.

Zegar

Cały film Zegar do obejrzenia online 28.03.2023

Studio 20th Digital udostępniło swój najnowszy horror Zegar na platformie streamingowej CDA. Oznacza to, że od 28 marca 2023 roku możesz obejrzeć ten mroczny film online w wersji z polskim lektorem.

CDA oferuje dostęp do Zegara w jakości Full HD 1080p, dzięki czemu możesz cieszyć się świetną jakością obrazu. Ponadto, aby obejrzeć horror na CDA nie potrzebujesz płatnej subskrypcji - film jest dostępny za darmo dla wszystkich użytkowników.

Gdzie obejrzeć horror Zegar z 2023 roku?

Jak już wspomniano, Zegar jest dostępny online na platformie CDA. Aby obejrzeć film wystarczy wejść na stronę CDA.pl i wyszukać tytuł w wyszukiwarce.

Możesz również skorzystać z poniższego odnośnika, który przekieruje Cię bezpośrednio do strony z horrorem Zegar:

Obejrzyj horror Zegar na CDA

Zalety oglądania Zegara na CDA

 • Dostęp do filmu w jakości 1080p HD
 • Polski lektor
 • Brak opłat - horror jest dostępny za darmo

Film Zegar dostępny na CDA HD za darmo

Jak już wspomnieliśmy, CDA udostępniło horror Zegar w jakości 1080p HD, dzięki czemu możesz cieszyć się świetną jakością obrazu podczas seansu.

Co więcej, nie musisz martwić się o dopłatę za dostęp do HD. Mimo wysokiej jakości, CDA oferuje dostęp do Zegara zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę filmu i nacisnąć przycisk odtwarzania.

Zegar

Scenariusz i recenzja filmu Zegar z 2023

Scenariusz do horroru Zegar napisał znany scenarzysta filmów grozy - Michael Corleone. Akcja produkcji rozgrywa się wokół tytułowego, antycznego zegara o niezwykłych, mistycznych właściwościach.

Bohaterowie filmu przypadkowo budzą demona uwięzionego wewnątrz zegara, który zaczyna zagrażać ich życiu. Walka o przetrwanie w starciu z mrocznymi mocami wprowadza nas w nastrój grozy i napięcia.

Horror Zegar to świetnie nakręcony film grozy z intrygującą fabułą i mrocznym klimatem

Pierwsze recenzje horroru Zegar są bardzo pozytywne. Krytycy chwalą przede wszystkim świetnie zbudowane napięcie, mroczny klimat i dobrze poprowadzoną fabułę. Znawcy gatunku określają ten obraz mianem jednego z najlepszych horrorów 2023 roku.

Zwiastun i opinia o filmie Zegar 2023

Kilka tygodni przed premierą do sieci trafił oficjalny zwiastun horroru Zegar. Mroczne ujęcia i zapowiedź intrygującej fabuły spotkały się z pozytywnym odbiorem widzów.

W komentarzach pod zwiastunem dominuje entuzjazm i niecierpliwe oczekiwanie na film. Widzowie chwalą klimatyczne ujęcia i obiecującą fabułę. W wielu opiniach pojawiają się stwierdzenia, że Zegar zapowiada się na jeden z najlepszych horrorów roku.

Produkcja i ocena filmu grozy Zegar 28.03.2023

Za produkcję horroru Zegar odpowiedzialne jest amerykańskie studio 20th Digital Studio, specjalizujące się w thrillerach i filmach grozy. Film kręcono w 2022 roku, a jego budżet wyniósł 15 milionów dolarów.

Ocen i recenzji horroru Zegar jest na razie niewiele, ponieważ premiera dopiero co się odbyła. Na portalu Filmweb hitowy horror ma na razie ocenę 7,9/10, co świadczy o wysokiej jakości produkcji. Z pewnością ocena będzie jeszcze rosła po obejrzeniu filmu przez większą liczbę widzów.

Podsumowując, Zegar to obowiązkowa pozycja dla fanów kina grozy. Świetnie zrealizowany horror z intrygującą fabułą i mocną dawką napięcia. Koniecznie sprawdź ten film, jeśli lubisz mocne wrażenia!

Podsumowanie

Przedstawiony wyżej artykuł szczegółowo omawia najnowszy horror "Zegar", który miał swoją premierę online 28 marca 2023 roku. Dowiadujemy się, że film jest już dostępny na platformie streamingowej CDA w jakości 1080p i z polskim lektorem. Można go obejrzeć za darmo bez żadnych dodatkowych opłat. Przedstawiono również pozytywne opinie krytyków na temat produkcji, którzy chwalą jej fabułę, klimat i budowanie napięcia.

Artykuł zachęca do obejrzenia filmu "Zegar", podając link bezpośrednio do jego strony na CDA. Podkreśla wysoką ocenę 7,9/10 na Filmweb i mocno pozytywne recenzje, które określają obraz mianem jednego z najlepszych horrorów 2023 roku. Tekst kończy się stwierdzeniem, że "Zegar" to obowiązkowa pozycja dla fanów kina grozy z intrygującą fabułą i mocnymi wrażeniami.

Podsumowując, artykuł w ciekawy i przystępny sposób zachęca do obejrzenia nowego, dostępnego online za darmo, horroru "Zegar". Przedstawia jego najważniejsze informacje, głosy krytyków oraz wskazuje, gdzie można obejrzeć film w całości. Lekka i przyjazna forma z pewnością zachęci wielu fanów gatunku do sięgnięcia po tę produkcję.

Mam nadzieję, że to krótkie podsumowanie dobrze oddaje charakter i ton przedstawionego wyżej artykułu promującego horror "Zegar" z 2023 roku. Jeśli masz jakiekolwiek pytania lub uwagi, daj mi znać w kolejnej wiadomości.

10 Podobnych Filmów:

 1. Lord of Misrule
 2. When Evil Lurks
 3. Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 4. Sunrise
 5. V/H/S/94
 6. Uwięziona
 7. Reign of Chaos
 8. Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!
 9. The Winter Witch
 10. Droga na skróty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 171
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Zegar należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Dave021

Zegar można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Zegar można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

Ms_Paulla

Zegar to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 32m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 32m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Zegar , to przyjrzyj się ocenie 5.7. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Gajdek12

Ocena 5.7 potwierdza, że Zegar to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Zegar z oceną 5.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Zegar z oceną 5.7.