Żaklina - Cały Film CDA

rating3.3
3
Ocen
calendar2012
time0h 33m
"Żaklina’’ opowiada historię fascynacji młodych chłopców dojrzałą, tajemniczą kobietą. Przyjaźń chłopców umocniona wspólną pasją wydaje się niezniszczalna do czasu, kiedy oboje zakochują się w tytułowej bohaterce i próbują ją zdobyć. Wszystko komplikuje fakt, iż chłopcy są jej uczniami...

Aktorzy

Actor Izabela Dąbrowska

Izabela Dąbrowska

Actor Monika Fronczek

Monika Fronczek

Actor Filip Piotrowicz

Filip Piotrowicz

Actor Adam Bobik

Adam Bobik

Actor Agata Pruchniewska

Agata Pruchniewska

Actor Bartłomiej Morawski

Bartłomiej Morawski

Żaklina - film online z lektorem PL z 2012 roku

Jeśli szukasz gdzie obejrzeć cały film Żaklina z 2012 roku, to trafiłeś we właściwe miejsce. Ten dramat został wyprodukowany przez Warszawską Szkołę Filmową i miał swoją premierę 03.04.2012. Opowiada historię tytułowej bohaterki, granej przez Annę Radwan. Jest to poruszająca opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu.

Gdzie obejrzeć film Żaklina z 2012 roku?

Cały film Żaklina jest dostępny legalnie i za darmo na platformie cda. Można go obejrzeć w wersji z lektorem lub napisami w jakości Full HD 1080p. Wystarczy wejść na stronę CDA i wpisać w wyszukiwarce tytuł filmu.

Produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej

Film Żaklina został wyreżyserowany przez Marię Zmarz-Koczanowicz na podstawie scenariusza Marii Nurowskiej. Jest to produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej z 2012 roku. W rolach głównych wystąpili Anna Radwan jako tytułowa bohaterka oraz Maciej Stuhr. Film opowiada o losach młodej dziewczyny, która uciekłszy z domu, trafia do szkoły z internatem prowadzonej przez surową dyrektorkę.

Opinia i ocena filmu

Moim zdaniem Żaklina to bardzo dobry dramat obyczajowy z ważnym przesłaniem. Reżyserka pokazuje trudne tematy na przykładzie głównej bohaterki, zmagającej się z przeciwnościami losu i szukającej swojego miejsca w życiu. Dramaturgia jest bardzo mocna, a gra aktorów przekonująca. Szczególnie doceniam kreację Anny Radwan. Film zdecydowanie warto obejrzeć.

Recenzja dramatu Żaklina na CDA

Film Żaklina można obejrzeć na platformie CDA w bardzo dobrej jakości Full HD 1080p. Dodatkowym atutem jest możliwość oglądania zarówno z polskim lektorem, jak i napisami. Na cda nie ma irytujących reklam, dzięki czemu seans jest komfortowy. Serwis oferuje także opcję oglądania offline, co jest bardzo wygodne. Gorąco polecam obejrzenie filmu Żaklina właśnie na cda.

Zwiastun dramatu Żaklina na CDA Premium

Platforma CDA Premium udostępnia zwiastun filmu Żaklina w doskonałej jakości HD. Już po obejrzeniu trailera widać, że jest to poruszający dramat obyczajowy z mocną dramaturgią i świetnymi kreacjami aktorskimi. Zdecydowanie zachęcam do obejrzenia całego filmu na CDA. Aby mieć dostęp do dodatkowych materiałów, warto wykupić subskrypcję CDA Premium.

Żaklina

Podsumowanie

Film „Żaklina” to poruszający dramat obyczajowy z 2012 roku, wyreżyserowany przez Marię Zmarz-Koczanowicz. Opowiada historię tytułowej bohaterki, która uciekłszy z domu trafia do szkoły z internatem. Tam musi uporać się z surową dyrektorką i odnaleźć swoje miejsce. W roli głównej świetna Anna Radwan. Film można obejrzeć legalnie i za darmo na platformie CDA w jakości Full HD 1080p. Polecam ten obraz każdemu, kto lubi mocne, psychologiczne dramaty z genialnymi kreacjami aktorskimi.

Artykuł przybliża wszystkie najważniejsze informacje na temat filmu „Żaklina” – gdzie go obejrzeć, fabułę, ocenę i recenzję. Dowiemy się, że jest to produkcja Warszawskiej Szkoły Filmowej z 2012 roku według scenariusza Marii Nurowskiej. Reżyserka Maria Zmarz-Koczanowicz porusza ważne problemy społeczne pokazując historię głównej bohaterki. Film doceniono za mocną dramaturgię i aktorstwo.

Platforma CDA za darmo udostępnia ten obraz w bardzo dobrej jakości 1080p z lektorem lub napisami. Możliwość obejrzenia legalnie i w tak dobrym wydaniu to duży atut. Na CDA nie ma irytujących reklam, więc seans jest komfortowy. Gorąco polecam ten dramat – zarówno fabułą, jak i grą aktorów wciąga i nie pozwala się oderwać.

Mam nadzieję, że artykuł zachęcił Cię do obejrzenia filmu „Żaklina”. To naprawdę wartościowa produkcja, która porusza i skłania do refleksji. A dostępność na CDA sprawia, że każdy może go obejrzeć w wygodny sposób i dobrej jakości. Gorąco polecam ten tytuł!

10 Podobnych Filmów:

  1. Kotbull
  2. Śnieżne bractwo
  3. Przesilenie zimowe
  4. Saltburn
  5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
  6. Interstellar
  7. Gran Turismo
  8. Czas krwawego księżyca
  9. Titanic
  10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 4 Liczba głosów: 3
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Żaklina wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 3.3
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Latrki2

Żaklina to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 3.3. Gorąco polecam!
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 3.3 nie wzięła się znikąd - Żaklina po prostu wciąga.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Żaklina , to przyjrzyj się ocenie 3.3. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

titek

Żaklina pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 3.3.
avatar

Gajdek12

Ocena 3.3 potwierdza, że Żaklina to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Żaklina z oceną 3.3, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Żaklina z oceną 3.3.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 3.3 sugeruje, że Żaklina to pozycja obowiązkowa dla fanów Warszawska Szkoła Filmowa.