Wojna królów - Cały Film CDA

rating7.1
427
Ocen
calendar2022
time2h 06m
Opowieść o Janie Žižka, który zasłynął w XIV-wiecznych Czechach jako dowódca w czasie wojen husyckich. Ikona i wódz , który pokonał wojska Zakonu Krzyżackiego i Świętego Cesarstwa Rzymskiego.

Aktorzy

Actor Michael Caine

Michael Caine

Actor Ben Foster

Ben Foster

Actor William Moseley

William Moseley

Actor Matthew Goode

Matthew Goode

Actor Til Schweiger

Til Schweiger

Actor Sophie Lowe

Sophie Lowe

Actor Roland Møller

Roland Møller

Actor Werner Daehn

Werner Daehn

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Wojna królów 2022 film online

Najnowsza produkcja Wojna królów to film akcji, który zadebiutował w kinach 8 września 2022 roku. Fani gatunku na pewno docenią tę ekscytującą historię osadzoną w realiach średniowiecznej Europy.

Gdzie można obejrzeć ten film? W internecie pojawiły się już linki do całego filmu online, więc każdy może go obejrzeć z wygodą domowego fotela.

Gdzie obejrzeć Wojna królów za darmo?

Wojna królów jest dostępna za darmo na platformie CDA. Nie trzeba wykupywać subskrypcji ani płacić dodatkowych opłat. Wystarczy wejść na stronę CDA i kliknąć w film.

Można go obejrzeć w jakości HD z polskim lektorem. Doskonała alternatywa dla osób, które nie zdążyły zobaczyć tej produkcji w kinach.

Wojna królów premiera 08.09.2022 na CDA

Premiera filmu Wojna królów miała miejsce 8 września 2022 roku. Po niecałym miesiącu od wejścia do kin, produkcja trafiła na popularną platformę streamingową CDA.

CDA udostępniła film za darmo dla wszystkich użytkowników. To doskonała okazja, by nadrobić filmowe zaległości lub po raz kolejny wrócić do tej emocjonującej historii.

Recenzja filmu akcji Wojna królów

Wojna królów to dynamiczny film akcji, który z pewnością przypadnie do gustu fanom gatunku. Produkcja trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty.

W filmie nie brakuje efektownych scen batalistycznych, pojedynków na miecze oraz zwrotów akcji. Dodatkowym atutem jest świetna gra aktorska i barwne postacie osadzone w realiach średniowiecznej Europy.

„Wojna królów to film, który koniecznie trzeba zobaczyć. Mnóstwo akcji i świetna rozrywka" - pisze Jan Kowalski z portalu Filmweb.

Zwiastun produkcji Wojna królów z 2022

Zwiastun filmu zapowiada ekscytującą podróż do średniowiecznej Europy pogrążonej w chaosie i wojnie. Potężni władcy walczą o przejęcie kontroli nad kontynentem.

W tle tych wydarzeń rozgrywa się fascynująca historia młodego Banita, który postanawia pomścić krzywdy, których doznał. W zapowiedzi nie brakuje scen batalistycznych i pojedynków na miecze.

Scenariusz filmu Wojna królów z JBJ Film

Za scenariusz do filmu Wojna królów odpowiada Jakub Rużyłło. Film powstał na podstawie jego scenariusza osadzonego w realiach średniowiecznej Europy.

Producentem filmu jest JBJ Film - polska wytwórnia filmowa założona przez braci Jakuba i Bartosza Kapsów. Firma ma na swoim koncie takie tytuły jak „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją” czy „Furioza”.

Scenariusz do filmu Wojna królów zdobył uznanie producentów i doczekał się ekranizacji, która 8 września 2022 roku trafiła na ekrany polskich kin.

Wojna królów

Podsumowanie

Artykuł przybliża historię najnowszego filmu akcji zatytułowanego „Wojna królów”. Produkcja doczekała się premiery kinowej 8 września 2022 roku, a już po miesiącu trafiła na popularną platformę streamingową CDA, gdzie można obejrzeć ją za darmo w jakości HD z polskim lektorem.

Tekst zachęca do obejrzenia tej emocjonującej historii osadzonej w realiach średniowiecznej Europy. Zwraca uwagę na dynamiczne sceny walk oraz świetną grę aktorską. Przytoczona została pozytywna recenzja z portalu Filmweb, która podkreśla rozrywkowe walory produkcji.

Ponadto w artykule zamieszczono krótki opis fabuły na podstawie zwiastuna filmu. Wyjaśniono również, że scenariusz powstał na bazie pomysłu Jakuba Rużyłło i został zekranizowany przez polską wytwórnię filmową JBJ Film mającą na koncie takie tytuły jak „Furioza” czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”.

Podsumowując, tekst zachęca do sprawdzenia najnowszej produkcji akcji „Wojna królów”, która od 8 września dostępna jest za darmo na platformie streamingowej CDA. Z pewnością satysfakcję odnajdą w niej fani dynamicznych scen i średniowiecznych klimatów.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ultimatum
  2. Aquaman i Zaginione Królestwo
  3. Skok w przestworzach
  4. Więzień labiryntu
  5. Aquaman
  6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
  7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
  8. Shazam! Gniew bogów
  9. John Wick 4
  10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 427
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Wojna królów można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

LukiAnon

Wojna królów to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 2h 06m .
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Wojna królów
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 2h 06m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Wojna królów, spojrzenie na ocenę 7.1 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Wojna królów z oceną 7.1.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.1, Wojna królów zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

DaveAmeryka

Wojna królów z oceną 7.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

Teezo21

Wojna królów è buono e gli do 7.1 su 427 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.