Venom 2: Carnage - Cały Film CDA

rating6.8
9 440
Ocen
calendar2021
time1h 37m
Venom to jedna z najważniejszych, najbardziej złożonych postaci Marvela. Opowiada o dziennikarzu Eddiem Brocku (Tom Hardy), którego ciało w wyniku eksperymentu scaliło się z obcą formą życia – Venomem. W drugiej części poznamy Carnage’a (Woody Harrelson). Jest to jeden z najbardziej znanych czarnych charakterów Marvela. Reżyserem produkcji jest Andy Serkis.

Aktorzy

Actor Stephen Graham

Stephen Graham

Actor Tom Holland

Tom Holland

Actor Michelle Williams

Michelle Williams

Actor J.K. Simmons

J.K. Simmons

Actor Tom Hardy

Tom Hardy

Actor Woody Harrelson

Woody Harrelson

Actor Stan Lee

Stan Lee

Actor Reid Scott

Reid Scott

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Venom 2: Carnage 30.09.2021 online film lektor pl

Fani komiksów Marvela z pewnością z niecierpliwością czekali na premierę kontynuacji przygód Venoma w filmie Venom 2: Carnage. Ten oczekiwany sequel miał swoją premierę 30 września 2021 roku i już teraz można go obejrzeć online z polskim lektorem. Gdzie można obejrzeć cały film Venom 2?

Venom 2 dostępny jest na kilku popularnych platformach streamingowych, między innymi na CDA. Można go tam obejrzeć w jakości HD i z polskim lektorem. Dla subskrybentów CDA Premium dostępna jest także wersja z napisami. Venom 2 na pewno zadowoli fanów mocnych wrażeń i efektów specjalnych.

Scenariusz filmu akcji Venom 2: Carnage

Fabuła Venom 2 koncentruje się wokół postaci Eddiego Brocka, granego przez Toma Hardy'ego, który w poprzedniej części połączył się z obcą symbiontową formą życia znaną jako Venom. W kontynuacji Brock stara się przyzwyczaić do współżycia z Venomem i prowadzić normalne życie.

Sytuacja komplikuje się, gdy seryjny morderca Cletus Kasady, gran przez Woody'ego Harrelsona, również zostaje zarażony symbiontem i przekształca się w niebezpiecznego Carnage'a. Venom i Brock muszą stawić czoła nowemu wrogowi i ochronić ludzkość.

Zwiastun filmu Venom 2: Carnage na CDA

Zwiastun Venom 2 budzi apetyt na więcej i dobrze oddaje klimat produkcji. Pełen jest dynamicznych scen akcji, w których Venom w widowiskowy sposób rozprawia się z przeciwnikami. Pojawiają się również sceny humoru sytuacyjnego związanego z dziwną relacją Brocka i Venoma.

Zwiastun można obejrzeć bezpośrednio na CDA, nie trzeba nawet wykupywać subskrypcji, aby zobaczyć, co szykuje ten film. Na pewno zachęci on fanów Marvela do obejrzenia całości.

Venom 2: Carnage

Recenzja filmu Venom 2: Carnage 2021

Venom 2: Carnage zebrał w większości pozytywne recenzje, choć niektórzy krytycy zarzucali mu schematyczność i przewidywalność. Jednak dla fanów Venoma i komiksowej rozrywki jest to film obowiązkowy.

Główną siłą produkcji jest fantastyczna chemia pomiędzy Tomem Hardym w roli Eddiego Brocka i Venomem. Ich kłótnie i docinki sprawiają, że całość nabiera lekkości i humoru.

Znakomicie prezentują się również sceny akcji, w których symbionty Venom i Carnage walczą ze sobą, niszcząc wszystko dookoła. Efekty specjalne stoją na wysokim poziomie. Całość została świetnie zrealizowana pod względem technicznym.

1080p Venom 2: Carnage darmowy film na CDA

Venom 2 dostępny jest w jakości 1080p na platformie CDA w ramach bezpłatnego konta lub płatnej subskrypcji CDA Premium. Dzięki temu można obejrzeć ten film za darmo w wysokiej jakości 1080p.

Warto skorzystać z okazji i nadrobić tę produkcję komiksową, która na pewno zadowoli fanów Venoma i Carnage'a. To rzadka okazja, by obejrzeć tak świeży film zupełnie za darmo w tak dobrej jakości obrazu.

Opinia o filmie Venom 2: Carnage z 2021 roku

Moja opinia o Venom 2 jest zdecydowanie pozytywna. To bardzo udana kontynuacja pierwszej części, zawierająca wszystko to, za co polubiliśmy Venoma. Jest tu i humor sytuacyjny, i świetnie zrealizowana akcja, i ciekawe relacje między bohaterami.

Dodanie postaci Carnage'a wniosło do fabuły świeżości i pozwoliło na widowiskowe starcia dwóch symbiontów. Cała produkcja trzyma wysoki poziom pod względem efektów specjalnych i realizacji. Jeśli spodobał ci się pierwszy Venom, koniecznie daj szansę jego kontynuacji.

Venom 2: Carnage

Podsumowanie

W powyższym artykule przyjrzeliśmy się dokładnie filmowi Venom 2: Carnage, który miał swoją premierę 30 września 2021 roku. Omówiliśmy, gdzie można obejrzeć ten film online z lektorem w jakości HD, na przykład na popularnej platformie streamingowej CDA.

Przedstawiliśmy również fabułę filmu, skupiającą się na walce Venoma z nowym wrogiem - Carnage'em. Przytoczyliśmy opinie krytyków, którzy chwalą produkcję za humorystyczne sceny z udziałem Venoma i Carnage'a oraz efekty specjalne.

Wspomnieliśmy także o możliwości obejrzenia zwiastuna Venom 2 w serwisie CDA bez opłat, co może zachęcić do obejrzenia całego filmu za darmo w jakości 1080p. Całość podsumowaliśmy moją pozytywną recenzją tej udanej komiksowej produkcji.

Mam nadzieję, że artykuł zachęcił Cię do obejrzenia Venoma 2 i poznania dalszych losów Eddiego Brocka oraz jego relacji z tytułowym symbiontem. Gorąco polecam tę rozrywkową kontynuację przygód jednego z ciekawszych antybohaterów Marvela.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ultimatum
  2. Aquaman i Zaginione Królestwo
  3. Skok w przestworzach
  4. Więzień labiryntu
  5. Aquaman
  6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
  7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
  8. Shazam! Gniew bogów
  9. John Wick 4
  10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 9440
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Columbia Pictures
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Columbia Pictures
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Venom 2: Carnage wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.8
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

Venom 2: Carnage to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Venom 2: Carnage , to przyjrzyj się ocenie 6.8. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.8, Venom 2: Carnage to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Venom 2: Carnage, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Venom 2: Carnage z oceną 6.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.