alt

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan - Cały Film CDA

rating7.1
893
Ocen
calendar2023
time2h 01m
Młody, waleczny Gaskończyk d’Artagnan w drodze do Paryża staje w obronie młodej kobiety. Pokonany przez zamaskowanych napastników cudem uchodzi z życiem. Po przybyciu do stolicy postanawia odnaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość. Nie podejrzewa, że w ten sposób trafi w sam środek międzynarodowej intrygi zagrażającej bezpieczeństwu Francji. Wraz z nowymi przyjaciółmi, muszkieterami Atosem, Portosem i Aramisem próbuje udaremnić niebezpieczne machinacje kardynała Richelieu. Jednak to miłość do pięknej Konstancji Bonasiuex sprowadzi na niego prawdziwe niebezpieczeństwo. Konstancja jest powiernicą królowej Francji, która zostaje uwikłana w niebezpieczną grę mającą na celu wciągnięcie kraju w wyniszczającą wojnę. D’Artagnan musi stanąć do walki o bezpieczeństwo i honor swojej ukochanej oraz jej pani. W ten sposób stanie się śmiertelnym wrogiem Milady de Winter, która nie cofnie się przed niczym, by zrealizować swój podstępny plan.

Aktorzy

Actor Eva Green

Eva Green

Actor Romain Duris

Romain Duris

Actor Vincent Cassel

Vincent Cassel

Actor François Civil

François Civil

Actor Louis Garrel

Louis Garrel

Actor Vicky Krieps

Vicky Krieps

Actor Jacob Fortune-Lloyd

Jacob Fortune-Lloyd

Actor Lyna Khoudri

Lyna Khoudri

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Zawsze będę widzieć wasze twarze

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Gdzie obejrzeć cały film?

Nowy film akcji "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" miał swoją premierę 5 kwietnia 2023 roku. Jest to ekscytująca produkcja opowiadająca losy młodego D'Artagnana, który pragnie zostać muszkieterem. Film dostępny jest już online z lektorem w języku polskim.

Gdzie można obejrzeć ten cały film w internecie? Polecamy serwis CDA, który udostępnia "Trzech muszkieterów: D'Artagnana" w jakości Full HD 1080p. Film jest darmowy dla użytkowników CDA Premium.

Warto obejrzeć ten film, aby poznać początki przygód legendarnej czwórki muszkieterów. Akcja, pościgi konne i pojedynki na szpady gwarantowane!

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Film online z lektorem

Nowy film "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" został udostępniony polskim widzom 5 kwietnia 2023 roku. Można go obejrzeć online na platformie CDA w jakości Full HD 1080p i z lektorem w języku polskim.

Fabuła filmu skupia się na losach młodego chłopaka z Gaskonii, który wyrusza do Paryża, aby zostać muszkieterem. Po drodze spotyka atrakcyjną konspiratorkę i angażuje się w intrygę na dworze królewskim.

Film został nakręcony we Francji, a za reżyserię i scenariusz odpowiada znany duet Martin Bourboulon i Mathieu Delaporte. Występują m.in. François Civil, Eva Green, Vincent Cassel i Louis Garrel.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Recenzja i opinia

"Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" to udana kontynuacja popularnej serii filmów o losach najsłynniejszych szermierzy Francji. Mamy tutaj sporo akcji, pojedynków i przygód. Fabuła nie nuży, a obsada i efekty specjalne stoją na wysokim poziomie.

Film skupia się przede wszystkim na genezie D'Artagnana i pokazuje jego pierwsze przygody oraz to jak poznał pozostałych muszkieterów. Jest to udana opowieść obfitująca w akcję, humor i ciekawe zwroty akcji. Nie zabrakło pościgów konnych i widowiskowych pojedynków.

Bardzo dobrze wypada również obsada. W roli młodego D'Artagnana zobaczymy utalentowanego François Civila. Błyszczy też Vincent Cassel jako Atos. Film zdecydowanie warto obejrzeć dla fanów poprzednich części i miłośników francuskich filmów kostiumowych.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Zwiastun produkcji

Zwiastun filmu "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" zapowiada dynamiczną i pełną akcji produkcję osadzoną w XVII-wiecznej Francji. Widzimy w nim młodego D'Artagnana (François Civil), który wyrusza do Paryża, by spełnić swoje marzenie i zostać muszkieterem.

Już na początku drogi wpada w kłopoty i zostaje aresztowany, jednak z opresji ratuje go tajemnicza Constance Bonacieux (Eva Green). To z nią D'Artagnan jedzie już do Paryża i szybko zostaje wplątany w dworską intrygę. Na ekranie pojawiają się też m.in. Vincent Cassel jako Atos, Romain Duris jako Aramis i Pio Marmaï jako Portos.

Zwiastun pokazuje dynamiczne sceny akcji z pojedynkami szermierczymi i pościgami konnymi, dzięki czemu możemy spodziewać się nie tylko intrygi, ale przede wszystkim niezłej dawki rozrywki.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Scenariusz i fabuła

Scenariusz filmu "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" napisał duet pisarzy Mathieu Delaporte i Alexandre de la Patellière. Akcja rozpoczyna się w 1652 w małej wiosce Gaskonia, gdzie młody D'Artagnan (François Civil) dowiaduje się o śmierci ojca. Postanawia udać się do Paryża, by zostać muszkieterem.

Po drodze ratuje tajemniczą szlachciankę Constance Bonacieux (Eva Green) z opresji. Razem wyruszają do Paryża, gdzie D'Artagnana czeka szkolenie na muszkietera. Wkrótce zostaje wplątany w dworską intrygę i romans z Constance.

Poznaje też swoich przyszłych przyjaciół - Atosa (Vincent Cassel), Aramisa (Romain Duris) i Portosa (Pio Marmaï). Wspólnie muszą stawić czoła podstępnemu kardynałowi Richelieu i obronić królową przed spiskiem.

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan 05.04.2023 - Film za darmo na CDA

Platforma streamingowa CDA udostępniła nowy film akcji "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" za darmo dla użytkowników pakietu CDA Premium. Można go tam obejrzeć legalnie w jakości Full HD 1080p i z lektorem w języku polskim.

Aby oglądać film na CDA nie trzeba płacić dodatkowych opłat, wystarczy wykupić standardowy dostęp do pakietu Premium. Koszt miesięcznej subskrypcji to ok. 25 zł.

"Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" opowiada początki przygód młodego Gaskończyka, który przybywa do Paryża, by zostać muszkieterem. Film oferuje sporo akcji, pojedynków i zwrotów akcji. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Nowy film akcji "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" miał swoją premierę 5 kwietnia 2023 roku. Jest on dostępny online na platformie CDA w jakości Full HD 1080p i z lektorem w języku polskim. Produkcja opowiada genezę przygód legendarnej czwórki muszkieterów i skupia się na losach młodego D'Artagnana.

W tytułowej roli wystąpił utalentowany François Civil. Towarzyszą mu m.in. Vincent Cassel jako Atos, Eva Green jako Constance oraz Romain Duris i Pio Marmaï. Reżyserami filmu są Martin Bourboulon i Mathieu Delaporte. Scenariusz napisali Mathieu Delaporte i Alexandre de la Patellière.

Film oferuje wiele emocjonujących scen akcji i pojedynków na szpady. Nie brakuje też intrygi i romansu. "Trzej muszkieterowie: D'Artagnan" zebrał bardzo dobre recenzje za dynamikę, humor i świetną obsadę. Gorąco polecamy ten film wszystkim fanom gatunku!

Podsumowując - nowy film o przygodach muszkieterów to udana produkcja, która z pewnością przypadnie do gustu widzom. Warto go obejrzeć dla świetnej rozrywki, obsady aktorskiej i efektownych scen akcji. Dostępny jest za darmo dla użytkowników CDA Premium.

10 Podobnych Filmów:

  1. Ultimatum
  2. Aquaman i Zaginione Królestwo
  3. Skok w przestworzach
  4. Więzień labiryntu
  5. Aquaman
  6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
  7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
  8. Shazam! Gniew bogów
  9. John Wick 4
  10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 893
Udostępnij serial
Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

10 Komentarzy

avatar

magsoe

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

Ms_Paulla

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 2h 01m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 7.1. Warto poświęcić czas na obejrzenie Trzej muszkieterowie: D'Artagnan.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Trzej muszkieterowie: D'Artagnan , to przyjrzyj się ocenie 7.1. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.1, Trzej muszkieterowie: D'Artagnan udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.1, Trzej muszkieterowie: D'Artagnan musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

EdiHejka

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan ze średnią ocen 7.1 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

Teezo21

Trzej muszkieterowie: D'Artagnan è buono e gli do 7.1 su 893 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Rebel Moon – część 1: Dziecko Ognia

Sound of Freedom. Dźwięk wolności

Igrzyska śmierci: Ballada ptaków i węży

Bez litości 3. Ostatni rozdział

Sonic 2. Szybki jak błyskawica

Spider-Man: Bez drogi do domu