Toy Story: Wakacje na Hawajach - Cały Film CDA

rating7
622
Ocen
calendar2011
time0h 06m
Ken i Barbie ukrywają się w szkolnym plecaku Bonnie w nadziei, że wyjadą wraz z nią na Hawaje. Niestety ich plan nie zostaje spełniony, gdyż Bonnie zabiera w podróż inny bagaż. Zwiedzonych bohaterów próbuje pocieszyć Chudy i jego ekipa organizując im wakacje w iście hawajskim stylu.

Aktorzy

Actor Michael Keaton

Michael Keaton

Actor Tom Hanks

Tom Hanks

Actor Frank Welker

Frank Welker

Actor Tim Allen

Tim Allen

Actor Wallace Shawn

Wallace Shawn

Actor Joan Cusack

Joan Cusack

Actor Timothy Dalton

Timothy Dalton

Actor Kristen Schaal

Kristen Schaal

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Toys Story: Wakacje na Hawajach film online

Fani animacji Pixar z pewnością z radością powitają krótkometrażówkę „Toy Story: Wakacje na Hawajach”, która swoją premierę miała 16 czerwca 2011 roku. Ten animowany film familijny dostępny jest już online i można go obejrzeć w całości za darmo.

Fabuła opowiada o przygodach zabawek Buzza Astralu i Jessie, które postanawiają spędzić wakacje na Hawajach. Wyruszają tam razem z parą lalek Barbie i Kena. Podczas podróży przeżywają wiele zabawnych perypetii.

Film został wyreżyserowany przez Gary'ego Rydstroma i trwa zaledwie 7 minut. Jest to więc krótka, acz treściwa animacja, która z pewnością spodoba się nie tylko najmłodszym widzom.

Toy Story: Wakacje na Hawajach

Gdzie obejrzeć Toy Story: Wakacje na Hawajach 2011 online?

„Toy Story: Wakacje na Hawajach” można obejrzeć online na stronie internetowej CDA. Jest on dostępny bezpłatnie w jakości HD z polskim lektorem.

Film został również udostępniony na platformach takich jak Netflix czy HBO GO. Niestety, aby mieć do niego dostęp, trzeba wykupić płatną subskrypcję.

Zdecydowanie najwygodniejszą i najtańszą opcją pozostaje więc obejrzenie go na CDA. Wystarczy wejść na stronę cda.pl, wpisać w wyszukiwarce tytuł filmu i rozpocząć seans.

Scenariusz filmu Toy Story: Wakacje na Hawajach z 2011 roku

Scenariusz do filmu animowanego „Toy Story: Wakacje na Hawajach” powstał w wytwórni filmowej Pixar. Jego autorami są reżyser Gary Rydstrom oraz scenarzyści Jason Katz i Matthew Luhn.

Historia opowiada o grupie zabawek, które postanawiają wyjechać na egzotyczne wakacje na Hawajach. Każda z postaci przeżywa tam swoją własną przygodę. Buzz Astral spotyka tam między innymi swoją dawną miłość Jessie.

Scenariusz w humorystyczny sposób nawiązuje do poprzednich części Toy Story i pokazuje dalsze losy ulubionych bohaterów.

Produkcja animacji Toy Story: Wakacje na Hawajach

„Toy Story: Wakacje na Hawajach” to krótkometrażowy film animowany wyprodukowany przez wytwórnię Pixar. Jego budżet wyniósł zaledwie 9 milionów dolarów, co jak na standardy Pixara jest stosunkowo niewielką kwotą.

Premiera filmu miała miejsce 16 czerwca 2011 roku. Był on wyświetlany w kinach jako dodatek do innego filmu Pixara - „Auta 2”.

Reżyserem animacji został Gary Rydstrom, który wcześniej pracował przy takich hitach jak „Toy Story 2” i „Toy Story 3”. Za stronę wizualną odpowiadał zespół grafików komputerowych pod kierownictwem Pieta Kroona.

Toy Story: Wakacje na Hawajach

Zwiastun animowanego Toy Story: Wakacje na Hawajach

Zwiastun filmu „Toy Story: Wakacje na Hawajach” można obejrzeć na stronie internetowej CDA w zakładce zwiastuny. Ukazuje on najciekawsze sceny z animacji i daje przedsmak tego, czego możemy spodziewać się po seansie.

Krótka zapowiedź trwa zaledwie minutę, ale z pewnością wzbudzi apetyt na więcej. Zobaczymy w niej ulubione postacie z serii Toy Story, które tym razem wyruszają na wakacyjną przygodę swojego życia.

Humorystyczny zwiastun z pewnością spodoba się wszystkim fanom Pixara. Jeśli ktoś jeszcze nie widział tej animacji, koniecznie powinien obejrzeć ten film w całości. Jest to bowiem świetna, krótka historia, która na pewno wywoła uśmiech na twarzy.

Podsumowanie

Artykuł przedstawia krótkometrażowy film animowany „Toy Story: Wakacje na Hawajach”, którego premiera miała miejsce 16 czerwca 2011 roku. Jest to humorystyczna historia pokazująca przygody zabawek Buzza i Jessie, które wyjeżdżają na wakacyjny urlop.

W tekście znajdują się praktyczne informacje, gdzie można obejrzeć ten film online. Został on udostępniony między innymi na stronie internetowej CDA w jakości HD i z polskim lektorem. Jest tam dostępny za darmo dla każdego użytkownika.

Ponadto artykuł omawia scenariusz filmu napisany przez Jasona Katza i Matthew Luhna oraz proces produkcji animacji, nad którą pracował zespół Pixara. Przedstawiono również zabawny zwiastun, który może zachęcić do obejrzenia całości.

Jest to z pewnością wartościowy materiał zarówno dla dorosłych fanów serii Toy Story, jak i dla najmłodszych widzów. Krótka forma filmu sprawia, że seans jest idealnym pomysłem na miłe spędzenie czasu przez całą rodzinę.

10 Podobnych Filmów:

  1. Potwory i spółka
  2. Sing 2
  3. Spider-Man Uniwersum
  4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
  5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
  6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
  7. Shrek
  8. Kotbull
  9. Rysiek superwróbel
  10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 622
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

AgaMaga

Toy Story: Wakacje na Hawajach Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

magsoe

Toy Story: Wakacje na Hawajach to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Toy Story: Wakacje na Hawajach wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 0h 06m, to angażują od początku do końca.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Toy Story: Wakacje na Hawajach , to przyjrzyj się ocenie 7. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

titek

Toy Story: Wakacje na Hawajach pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7, Toy Story: Wakacje na Hawajach udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Gajdek12

Ocena 7 potwierdza, że Toy Story: Wakacje na Hawajach to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7 nie przekonuje Cię do obejrzenia Toy Story: Wakacje na Hawajach, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Toy Story: Wakacje na Hawajach z oceną 7 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.