Toy Story 2 - Cały Film CDA

rating7.6
13 164
Ocen
calendar1999
time1h 32m
Kontynuacja opowieści sprzed kilku lat, zrealizowanej techniką komputerową. Akcja toczy się w domu chłopca, jego zabawki żyją własnym życiem. Jedna z figurek, kowboj, zostaje uszkodzona. Przez przypadek kowboj trafia na wyprzedaż rzeczy używanych.

Aktorzy

Actor Tom Hanks

Tom Hanks

Actor Annie Potts

Annie Potts

Actor Wallace Shawn

Wallace Shawn

Actor Kelsey Grammer

Kelsey Grammer

Actor Frank Welker

Frank Welker

Actor Joan Cusack

Joan Cusack

Actor Bill Farmer

Bill Farmer

Actor Wayne Knight

Wayne Knight

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Zabawki z powrotem w akcji - Toy Story 2 (1999)

W długo wyczekiwanej kontynuacji przygód Buzza Astrala, Woodiego i innych ulubionych zabawek, twórcy serwują widzom kolejną porcję emocji i rozrywki. Tym razem główny bohater, drewniany kowboj Woody, zostaje porwany przez złego kolekcjonera zabawek.

Jego przyjaciele ruszają mu na ratunek, a w trakcie tej misji poznajemy nowe, barwne postacie. Wzruszająca fabuła i humorystyczne sceny sprawiają, że Toy Story 2 to film, który każdy powinien zobaczyć.

Woody porwany przez kolekcjonera - wstrząsające sceny

Kluczowym motywem tej części jest porwanie Woodiego, do którego dochodzi, gdy właściciel zostawia go przez przypadek na sprzedaży garażowej. Tam w ręce złego kolekcjonera Ala McWhiggina wpada nasz ulubiony kowboj.

Przerażająca scena, w której Woody trafia do ciasnej skrytki wypełnionej setkami innych zabawek, wzbudza u widza niepokój o los głównego bohatera. Jednak jego oddani przyjaciele nie zamierzają go tak łatwo oddać.

Przygody Buzza i spółki, aby odzyskać Woodiego

Gdy dociera do nich wiadomość o losie Woodiego, Buzz Astral bierze sprawy w swoje ręce. Wyrusza w podróż przez miasto, aby odnaleźć porwanego przyjaciela. Towarzyszy mu Jessie - lalka kowbojka, Byczek - byk na baterie i Prosiaczek - świnka skarbonka.

Grupa ta napotyka na swojej drodze wiele trudności i przeszkód. Muszą stawić czoła takim wyzwaniom, jak przejście przez ruchliwą ulicę, wspinaczka na wysoki budynek czy walka z psem sąsiada Ala. Te momenty dostarczają wielu zwrotów akcji i humoru.

Toy Story 2

Nowe barwne postacie dołączają do ekipy

Oprócz starych, dobrze znanych bohaterów, w Toy Story 2 widzowie poznają też nowe zabawki, które dołączają do ekipy Buzza.

 • Jessie - dzielna kowbojka, która okazuje się być dawną przyjaciółką Woodiego
 • Byczek - zabawny byczek na baterie z wadą wymowy
 • Prosiaczek - różowy prosiaczek-skarbonka z nietypowymi umiejętnościami

Każda z tych postaci wnosi coś wyjątkowego i zaskakującego do fabuły. Ich interakcje z Buzzem i resztą zabawek gwarantują świetną zabawę dla widzów w każdym wieku.

Wzruszająca kontynuacja losów ulubionych bohaterów

Choć akcja filmu jest dynamiczna i pełna przygód, to jest też miejsce na wzruszenia. Szczególnie poruszający jest wątek Jessie, która opowiada o swojej bolesnej przeszłości.

Okazuje się, że kiedyś miała właścicielkę, która z czasem ją porzuciła. Ta historia pokazuje, jak zabawki przywiązują się do dzieci i jak bolesne jest dla nich rozstanie. Ten motyw uderza wprost w serca widzów.

Niezapomniane emocje i przygody dla całej rodziny

Toy Story 2 to pełna humoru, ciepła i przygody kontynuacja filmu, który zyskał uznanie zarówno dzieci, jak i dorosłych. Znowu mamy okazję spędzić czas z Buzzem, Woodim i innymi niezwykłymi postaciami, przeżywając razem z nimi wzloty i upadki.

Niezależnie od wieku, każdy znajdzie w tej animacji coś dla siebie. Świetna zabawa gwarantowana!

Pełen akcji scenariusz w połączeniu z wzruszającymi momentami sprawia, że seans tego filmu pozostaje w pamięci na długo. Gorąco polecam obejrzeć Toy Story 2 zarówno fanom pierwszej części, jak i tym, którzy dotąd nie mieli okazji poznać tych niezwykłych bohaterów.

Podsumowanie

Toy Story 2 to ciepła i zabawna kontynuacja przygód Buzza, Woody'ego i innych ukochanych bohaterów. Tym razem główny bohater zostaje porwany przez złego kolekcjonera zabawek, a jego przyjaciele ruszają mu na ratunek. Przy okazji poznajemy nowe barwne postacie – Jessie, Byczka i Prosiaczka.

Film z 1999 roku niezmiennie bawi i wzrusza widzów w każdym wieku. Pełna humoru i zwrotów akcji fabuła wciąga od pierwszych minut. Nie brakuje też wątków poruszających, jak historia Jessie i jej dawnej właścicielki. Toy Story 2 to pozycja obowiązkowa dla fanów animacji.

Gorąco polecam obejrzeć ten wspaniały film przyjazny zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Można go znaleźć na takich platformach jak CDA w wersji z polskim lektorem lub napisami. Toy Story 2 dostępny jest również w jakości HD, więc seans będzie jeszcze przyjemniejszy. Świetna rozrywka dla całej rodziny!

Mam nadzieję, że przekonałem Cię do obejrzenia lub ponownego seansu tej wspaniałej animacji. Jeśli spodobał Ci się mój styl pisania, koniecznie śledź mnie na Facebooku lub Instagramie, gdzie dzielę się recenzjami najciekawszych filmów i seriali.

10 Podobnych Filmów:

 1. Potwory i spółka
 2. Sing 2
 3. Spider-Man Uniwersum
 4. Uciekające kurczaki: Era nuggetsów
 5. Miraculous: Biedronka i Czarny Kot. Film
 6. Liga Sprawiedliwości: Kryzys na Nieskończonych Ziemiach cz 1
 7. Shrek
 8. Kotbull
 9. Rysiek superwróbel
 10. Craig Before the Creek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 13164
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Toy Story 2 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Toy Story 2 Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

LukiAnon

Toy Story 2 to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 32m .
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Toy Story 2
avatar

Ms_Paulla

Toy Story 2 to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Toy Story 2
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Toy Story 2 z oceną 7.6, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

EdiHejka

Toy Story 2 ze średnią ocen 7.6 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.6, Toy Story 2 zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!