close icon
page-title
Supersiostry
Supersiostry

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Supersiostry
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Reżyser: Aurum Film

Oglądaj Supersiostry - Cały Film na CDA Online

star6.6
1Ocen
date2024
loader

Recenzje

 • avatar

  MysterySeeker

  |7 godziny temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  RaveReels

  |4 dni temu
  Nie rozumiem każdy się tak jarał tym w szkole ale dla mnie to trochę przehajpowany ten Supersiostry
 • avatar

  ThrillerThrill

  |8 dni temu
  co w tym jest super?....nie polecam...szkoda czasu na ten gniot.
 • avatar

  MatPat

  |9 dni temu
  Jezu tyle szukania jakiejś normalnej stronki za darmo i wreszcie mam to. Ale opłaca się zarejestrować żeby bez reklam było!
 • avatar

  magsoe

  |10 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  BoczekBambo

  |12 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  orbi_soon

  |12 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Supersiostry można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |13 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 6.6
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |14 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem

Spis treści

Czy Ala i Lena połączą siły, by odkryć tajemnicę swojej niezwykłej mocy?

Supersiostry to trzymający w napięciu film science fiction, który zabiera widzów w wciągającą podróż przez świat, gdzie granica między rzeczywistością a niewyjaśnionymi zjawiskami staje się coraz bardziej rozmyta. Nastoletnia Ala, żyjąca na prowincji, odkrywa, że posiada niezwykłą moc kontrolowania grawitacji. To nieoczekiwane objawienie burzy jej dotychczasowe życie, zmuszając ją do ucieczki przed wojskiem, które ją ściga.

W tej niezwykłej sytuacji Ala dowiaduje się o swej zaginionej siostrze Lenie, która także wydaje się obdarzona nadprzyrodzonymi zdolnościami. Rozpoczyna się wyścig z czasem, by odnaleźć Lenę i zrozumieć źródło ich niezwykłych mocy. Ich spotkanie będzie początkiem pełnej akcji przygody, podczas której dziewczyny odkryją, że kryje się za ich niezwykłymi talentami.

Gdzie obejrzeć cały film Supersiostry za darmo?

Choć wiele osób oczekuje, że Supersiostry będzie dostępna za darmo na popularnych platformach streamingowych jak cały film cda-hd-cc.com, obecnie nie ma oficjalnych informacji na ten temat. Wiele wskazuje jednak, że po kinowej premierze produkcja ta trafi do legalnej dystrybucji online na platformach VOD.

Warto śledzić premiery na takich serwisach jak Netflix, Player, Canalplus Online czy vod.film, gdzie często pojawiają się najnowsze polskie filmy i seriale. Miłośnicy dobrego sci-fi powinni baczniej obserwować te możliwości – pozwoli im to na legalne i wygodne obejrzenie Supersióstr w domu, gdy tylko będzie to możliwe.

Jak wyglądały kulisy realizacji tego wciągającego sci-fi?

Supersiostry to ambitna produkcja science fiction, która wymagała ogromnego nakładu pracy i zaangażowania całej ekipy filmowej. Zdjęcia do tego wciągającego filmu kręcone były przez kilka miesięcy w różnych lokacjach w Polsce. Twórcy musieli zmierzyć się z wieloma wyzwaniami, by w przekonujący sposób ukazać alternatywny świat, w którym rozgrywa się akcja.

Kluczową rolę odegrały efekty specjalne, które pozwoliły uwiarygodnić nadprzyrodzone zdolności sióstr. Twórcy skorzystali z najnowocześniejszych technologii, łącząc autentyczne ujęcia z dopracowaną animacją komputerową. To właśnie dzięki tym zabiegom sceny, w których bohaterki wprawiają w ruch przedmioty i zmieniają prawa grawitacji, wyglądają tak realistycznie i wciągająco.

Co łączy i dzieli supersiostry, Alę i Lenę?

Choć Ala i Lena są rodzonymi siostrami, to przez długi czas rosły w całkowicie odmiennych realiach. Młodsza Ala wychowywała się na prowincji, nie znając tajemnicy swojej mocy i losu starszej siostry. Z kolei Lena zmuszona była opuścić rodzinny dom w niewyjaśnionych okolicznościach, skrywając prawdę o niezwykłych zdolnościach.

Gdy dziewczęta w końcu się spotkają, okaże się, że łączy je więcej niż tylko więzy krwi. Obie zmagają się z nadprzyrodzonymi mocami, których źródła nie potrafią wyjaśnić. To sprawi, że będą musiały zjednoczyć siły i zaufać sobie nawzajem. Paradoksalnie to, co je różni, przyczyni się do zacieśnienia ich relacji – obca Lenie rzeczywistość prowincjonalnego życia będzie przeciwwagą dla jej doświadczeń, a młodsza Ala zyska wsparcie siostry w zrozumieniu tej nowej, niepokojącej rzeczywistości.

Kto jest kim w obsadzie tego polskiego hitu?

W role tytułowych sióstr wcieliły się młode, utalentowane aktorki:

 • Ala - Wiktoria Wolańska (debiut)
 • Lena - Aleksandra Popławska (znana m.in. z "Bożego Ciała")
Obok nich na ekranie pojawią się także znakomici polscy aktorzy, m.in. Andrzej Chyra, Małgorzata Kożuchowska i Piotr Adamczyk. Twórcą tej wciągającej opowieści jest ceniona reżyserka Agnieszka Glińska, która wcześniej podbiła serca widzów hitami takimi jak "Ostatnia rodzina" czy nagradzany "Ślepnąc od świateł".

Po jakie ponadnaturalne moce sięgają bohaterki produkcji?

Kluczowym wątkiem Supersióstr są niezwykłe zdolności tytułowych bohaterek. Młodsza Ala odkrywa, że może kontrolować grawitację, wprawiając w ruch nawet największe przedmioty. Z kolei jej starsza siostra Lena będzie obdarzona jeszcze potężniejszą mocą, której natura pozostaje owiana tajemnicą przez większość seansu.

To właśnie ich nadludzkie talenty staną się źródłem ogromnych kłopotów, kiedy dziewczęta wpadną na radar rządowych agencji. Wyrwane ze swojego dotychczasowego życia, będą musiały nauczyć się panować nad swoimi mocami, by przetrwać i zrozumieć, co tak naprawdę się z nimi dzieje. Nieokiełznane supermoce staną się zatem kluczowym wątkiem całego filmu i źródłem niezwykłych, zapierających dech w piersiach scen akcji.

Podobne filmy

Karolina Wojciechowska

Karolina Wojciechowska

Mam na imię Karolina Wojciechowska. Jestem autorką literatury obyczajowej, która przez pryzmat osobistych historii próbuje rozgryźć skomplikowane relacje międzyludzkie. Moje powieści często osadzone są w realiach małych polskich miast, gdzie każdy zna każdego. Urodziłam się w Siedlcach, a inspiracje czerpię z codziennych obserwacji życia lokalnych społeczności. Moje książki zapraszają do refleksji nad wartościami, które kształtują nasze życie.

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1

Udostępnij