alt

Sierota. Narodziny zła - Cały Film CDA

rating6.7
1 921
Ocen
calendar2022
time1h 39m
Po ucieczce z estońskiego zakładu psychiatrycznego Leena Klammer udaje się do Ameryki, podszywając się pod Esther, zaginioną córkę zamożnej rodziny. Ale kiedy jej maska ​​zaczyna się zsuwać, zostaje postawiona przed matką, która za wszelką cenę będzie chronić jej rodzinę przed morderczym „dzieckiem”.

Aktorzy

Actor Isabelle Fuhrman

Isabelle Fuhrman

Actor Julia Stiles

Julia Stiles

Actor Rossif Sutherland

Rossif Sutherland

Actor Erik Athavale

Erik Athavale

Actor Marina Stephenson Kerr

Marina Stephenson Kerr

Actor Adam Hurtig

Adam Hurtig

Actor Kristen Sawatzky

Kristen Sawatzky

Actor David Brown

David Brown

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Spis treści

 1. Podsumowanie

Podsumowanie

W powyższym artykule znaleźć można wszystkie najważniejsze informacje na temat najnowszego horroru pt. "Sierota. Narodziny zła", który miał premierę 27.07.2022 roku. Dowiesz się, gdzie obejrzeć ten film online z polskim lektorem w jakości 1080p. Polecamy serwis CDA, gdzie jest on dostępny zarówno premium, jak i za darmo.

Przeczytasz również opinie i recenzje od widzów, którzy już mieli okazję zobaczyć ten mroczny thriller. Większość z nich twierdzi, że jest to godny następca pierwszej części "Sieroty" i na pewno wart obejrzenia przez fanów kina grozy.

Nie zabrakło również garści ciekawostek na temat samej produkcji filmu - jego budżetu, miejsca realizacji, czy osób zaangażowanych w projekt. Dowiesz się też, o czym opowiada zwiastun i jaka jest fabuła horroru skupiająca się na genezie tytułowej bohaterki.

Mam nadzieję, że artykuł dostarczył Wam wszystkich najważniejszych i najciekawszych informacji na temat nowego hitu grozy pt. "Sierota. Narodziny zła". Zapraszam do oglądania i życzę mocnych wrażeń!

10 Podobnych Filmów:

 1. Lord of Misrule
 2. When Evil Lurks
 3. Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 4. Sunrise
 5. V/H/S/94
 6. Uwięziona
 7. Reign of Chaos
 8. Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!
 9. The Winter Witch
 10. Droga na skróty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1921
Udostępnij serial
Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Sierota. Narodziny zła można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 6.7. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 39m.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Sierota. Narodziny zła
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 39m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Sierota. Narodziny zła , to przyjrzyj się ocenie 6.7. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 6.7, Sierota. Narodziny zła to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.7, Sierota. Narodziny zła musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Sierota. Narodziny zła z oceną 6.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.7 sugeruje, że Sierota. Narodziny zła to pozycja obowiązkowa dla fanów Dark Castle Entertainment.

Produkcje o podobnych gatunkach

Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko