Przerwany lot - Cały Film CDA

rating7
1 979
Ocen
calendar2023
time1h 47m
Pilot Brodie Torrance (Gerard Butler) cudem ratuje swoich pasażerów lądując awaryjnie uszkodzonym przez burzę samolotem. Jak się okazuje, ten powietrzny horror to dopiero początek kłopotów. Pasażerowie trafili na rozdartą wojną wyspę, gdzie okrutni rebelianci sieją prawdziwe spustoszenie. Gdy większość załogi zostaje porwana, Torrance musi obmyślić plan ich ocalenia. Jedyną osobą, na którą może liczyć w starciu z rebeliantami jest Louis Gaspare (Mike Colter), transportowany przez FBI więzień, oskarżony o morderstwo.

Aktorzy

Actor Mike Colter

Mike Colter

Actor Gerard Butler

Gerard Butler

Actor Tony Goldwyn

Tony Goldwyn

Actor Lilly Krug

Lilly Krug

Actor Daniella Pineda

Daniella Pineda

Actor Paul Ben-Victor

Paul Ben-Victor

Actor Joey Slotnick

Joey Slotnick

Actor Yoson An

Yoson An

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Przerwany lot 2023 - gdzie obejrzeć cały film online

Nowy film akcji "Przerwany lot" to emocjonująca produkcja, która zadebiutowała w kinach 12 stycznia 2023 roku. Gdzie można obejrzeć ten film online? Sprawdź, co oferują popularne serwisy streamingowe.

Bohaterem "Przerwanego lotu" jest pilot Brodie Torrance (Gerard Butler). Kiedy jego samolot ulega katastrofie na pełnym morzu, musi uratować pasażerów przed zatopieniem i wrogimi komandosami, którzy chcą zabić jednego z podróżnych.

Opinie i recenzje filmu

"Przerwany lot" zebrał generalnie pozytywne oceny krytyków. Chwalą oni zwłaszcza akcję na pokładzie samolotu oraz kreację aktorską Gerarda Butlera. Film ma też wysoką ocenę 7,2/10 na portalu IMDb.

Widzowie również entuzjastycznie wypowiadają się o tej produkcji. Doceniają wciągającą fabułę, napięcie i dynamiczne sceny walki. Niektórzy porównują "Przerwany lot" do kultowego filmu "Szklana pułapka".

Zwiastun produkcji

Oficjalny zwiastun "Przerwanego lotu" zapowiada typowy thrilller katastroficzny w konwencji "jednej lokacji". Ukazuje moment, gdy samolot wpada w turbulencje. Pasażerowie wpadają w panikę, a pilot stara się zapanować nad maszyną.

Nie brakuje scen brawurowych akcji na pokładzie, walki o przetrwanie i próby powstrzymania zamachu terrorystycznego. Gerard Butler jako doświadczony pilot sprawia wrażenie wiarygodnego bohatera akcji.

Przerwany lot

Scenariusz i fabuła filmu

Za scenariusz "Przerwanego lotu" odpowiadają Charles Cumming i JP Davis. Historia rozgrywa się głównie w kabinie uszkodzonego samolotu linii Rayburn Air, który leci z Singapuru do Sydney.

Kiedy po starcie następuje dekompresja, maszyna wpada w turbulencje. Pilot Brodie Torrance (Gerard Butler) z trudem udaje się ją ustabilizować. Wkrótce okazuje się jednak, że na pokładzie jest grupa niebezpiecznych najemników pod dowództwem Louisa Gaspare'a (Mike Colter).

Film utrzymany jest w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Twórcy świetnie budują atmosferę grozy i paniki w zamkniętej przestrzeni samolotu.

Obsada aktorska filmu

Główną rolę pilota Brodiego Torrance'a gra Gerard Butler, znany m.in. z takich filmów jak "Prawo zemsty", "Has fallen" i "Aniołki Charliego". W obsadzie znaleźli się także:

 • Mike Colter ("Luke Cage") jako Louis Gaspare - przywódca najemników
 • Yoson An ("Mulu siostra") jako Edgar Ramírez - pasażer
 • Daniella Pineda ("Cowboy Bebop") jako Bonnie - stewardessa
 • Paul Ben-Victor ("Zabójcza broń") jako kapitan John Williams

Ogólnie obsada prezentuje wysoki, hollywoodzki poziom. Nie brakuje gwiazd, które gwarantują dobrą rozrywkę.

Gdzie obejrzeć Przerwany lot online za darmo?

Aktualnie "Przerwany lot" jest dostępny na vod.cdakino.pl. Platforma CDA Premium oferuje film w jakości 4K z polskim lektorem lub napisami. By go zobaczyć, trzeba wykupić dostęp na miesiąc za 10 zł.

Inne opcje to wypożyczenie produkcji na 48 godzin na Rakuten TV, Chili TV lub Player.pl. Koszt wypożyczenia wynosi ok. 10-15 zł.

Fani kina akcji z pewnością nie powinni przegapić "Przerwanego lotu". To dynamiczny i trzymający w napięciu thriller katastroficzny z świetną obsadą. Dlatego warto go obejrzeć nawet za opłatą na legalnych serwisach streamingowych.

Przerwany lot

Podsumowanie

"Przerwany lot" to emocjonujący film akcji, który miał swoją premierę 12 stycznia 2023 roku. Opowiada historię pilota samolotu pasażerskiego, który musi stawić czoła niebezpiecznym terrorystom na pokładzie. Produkcja zebrała pozytywne recenzje krytyków i widzów, którzy chwalą zwłaszcza rolę Gerarda Butlera oraz dynamiczne sceny walki w ciasnej przestrzeni samolotu.

Film dostępny jest obecnie na platformie CDA Premium, gdzie można go obejrzeć w jakości 4K z polskim lektorem lub napisami. Koszt dostępu to 10 zł za miesiąc. Możliwe jest też wypożyczenie "Przerwanego lotu" na 48 godzin na platformach Rakuten TV, Chili TV lub Player.pl w cenie około 10-15 zł.

Fani kina akcji na pewno nie będą zawiedzeni. Dynamiczna akcja, świetni aktorzy i wciągająca fabuła sprawiają, że seans mija niezwykle szybko. Film warto obejrzeć choćby dla fantastycznej gry Gerarda Butlera, który wciela się w odważnego i zdeterminowanego pilota linii lotniczych.

Podsumowując, "Przerwany lot" to produkcja obowiązkowa dla fanów thrillerów sensacyjnych utrzymanych w konwencji "jednej lokacji". Napięcie toczy się tu niemal od początku do końca, a walka o przetrwanie w zamkniętej przestrzeni samolotu nie pozwala oderwać oczu od ekranu. Gorąco polecamy ten tytuł!

10 Podobnych Filmów:

 1. Ultimatum
 2. Aquaman i Zaginione Królestwo
 3. Skok w przestworzach
 4. Więzień labiryntu
 5. Aquaman
 6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
 7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
 8. Shazam! Gniew bogów
 9. John Wick 4
 10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1979
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

Przerwany lot jest dobry i daję mu 7 na 1979 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

Dave021

Przerwany lot można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Przerwany lot wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Przerwany lot
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 47m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

EdiHejka

Przerwany lot ze średnią ocen 7 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7, Przerwany lot zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7 sugeruje, że Przerwany lot to pozycja obowiązkowa dla fanów MadRiver Pictures.
avatar

Teezo21

Przerwany lot è buono e gli do 7 su 1979 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.