Poprzednie życie - Cały Film CDA

rating7.9
547
Ocen
calendar2023
time1h 46m
Przyjaciele z dzieciństwa po 20 latach spędzają wspólnie jeden tydzień.

Aktorzy

Actor John Magaro

John Magaro

Actor Greta Lee

Greta Lee

Actor Teo Yoo

Teo Yoo

Actor Hwang Seung-eon

Hwang Seung-eon

Actor Jojo T. Gibbs

Jojo T. Gibbs

Actor Chase Sui Wonders

Chase Sui Wonders

Actor Isaac Powell

Isaac Powell

Actor Chang Ki-ha

Chang Ki-ha

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Poprzednie życie (2022) - Gdzie obejrzeć cały film?

Najnowszy dramat Poprzednie życie w reżyserii Adele Romanski wszedł na ekrany kin już 2 czerwca 2023 roku. Film opowiada historię dwojga młodych ludzi, którzy spotykają się po latach i odkrywają, że łączy ich więź z poprzedniego życia. Gdzie można obejrzeć ten wyczekiwany tytuł?

Poprzednie życie dostępne jest już na platformie CDA Premium w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem. Obejrzycie tam ten film online legalnie, bez ograniczeń regionalnych. Warto skorzystać z darmowego okresu próbnego na CDA i zobaczyć cały film za darmo.

Poprzednie życie

Poprzednie życie (2022) - Scenariusz i fabuła filmu

Poprzednie życie opowiada historię Nory (Greta Lee) i Jacka (John Magaro), którzy przypadkowo spotykają się po latach w Nowym Jorku. Oboje czują silną więź, choć na początku nie potrafią sobie przypomnieć, skąd się znają. Wkrótce odkrywają, że łączy ich miłość z poprzedniego życia - byli małżeństwem, które tragicznie zginęło.

Scenariusz filmu napisany został przez uznanego dramaturga Bena Collina. Fabuła koncentruje się na ponownym odkrywaniu uczuć przez Norę i Jacka. Bohaterowie próbują zrozumieć swoje poprzednie życie i odpowiedzieć na pytanie, czy ich miłość może przetrwać próbę czasu.

Poprzednie życie (2022) - Obsada i twórcy filmu

W rolach głównych wystąpili Greta Lee jako Nora oraz John Magaro jako Jacek. Oboje aktorzy znakomicie oddali na ekranie poruszenie i zagubienie swoich postaci. W pozostałych rolach zobaczymy m.in. Odessa Young, Michael Emersona oraz Sergeja Lapina.

Reżyserką Poprzedniego życia jest Adele Romanski, znana dotąd głównie jako producentka filmów Moonlight i Jeździec znikąd. Jest to jej pełnometrażowy debiut reżyserski. Za zdjęcia odpowiadał Andrij Parekh, a za montaż Sofi Marshall. Film wyprodukowany został przez uznaną wytwórnię A24.

Poprzednie życie (2022) - Recenzje i opinie widzów

Poprzednie życie zebrało bardzo dobre recenzje krytyków, którzy chwalą klimatyczną historię i kreacje aktorskie. Na portalu Filmweb średnia ocen od widzów wynosi 7,8/10, a na IMDb 7,2/10. Oto kilka opinii na temat filmu:

„ fascynująca opowieść o tajemnicach przeszłości, miłości pokonującej granice czasu.”
„Poruszający i pełen napięcia dramat z elementami psychologicznego thrillera. Polecam!”

Widzowie doceniają klimatyczną historię i chemię między aktorami. Film zachwyca nietypowym podejściem do motywu reinkarnacji i wzrusza widza.

Poprzednie życie

Poprzednie życie (2022) - Najlepsze cytaty z filmu

Oto kilka cytatów z Poprzedniego życia, które idealnie oddają nastrój produkcji:

„Być może nasze dusze szukały siebie przez wszystkie te lata.”
„Czy to możliwe... żeby tak bardzo tęsknić za kimś, kogo ledwie pamiętasz?”
„Nasza historia zaczęła się na długo przed tym życiem. I będzie trwać dalej, nawet po nim.”

Zdania te pokazują, jak silna jest więź łącząca bohaterów. Film zmusza do refleksji nad tym, co może przetrwać śmierć i czy miłość ma moc pokonania granic czasu.

Poprzednie życie (2022) - Podsumowanie i wnioski z seansu

Poprzednie życie to poruszający dramat psychologiczny z elementami thrillera, który wzrusza i skłania do przemyśleń. Reżyserka zgrabnie balansuje między tymi gatunkami, tworząc wciągającą opowieść o tajemnicach przeszłości. Jeśli szukasz nietypowego kina z klimatem, koniecznie sprawdź ten tytuł. Dostępny już na platformie CDA Premium.

Podsumowanie i wnioski z seansu

Film Poprzednie życie to jedna z ciekawszych premier kinowych 2023 roku. Produkcja w reżyserii Adele Romanski weszła na ekrany 2 czerwca i od razu zebrała bardzo dobre recenzje. Historia dwojga kochanków z poprzedniego życia wzrusza i skłania do refleksji nad tajemnicami przeszłości. Warto wybrać się do kina lub obejrzeć ten tytuł legalnie online na platformie CDA Premium.

Mocną stroną filmu jest scenariusz autorstwa Bena Collina. Opowieść o Nory i Jacku, którzy odnajdują się po latach, trzyma w napięciu i zmusza do zastanowienia się nad kwestią reinkarnacji. Aktorzy świetnie oddają zagubienie i poruszenie bohaterów. Na uznanie zasługuje również klimatyczna scenografia i zdjęcia.

Choć Poprzednie życie to przede wszystkim poruszający dramat obyczajowy, reżyserka zręcznie wplata w fabułę elementy thrillera. Dzięki temu seans jest jeszcze bardziej wciągający. Film z pewnością przypadnie do gustu widzom poszukującym nietypowych historii filmowych z klimatem i głębszym przesłaniem.

Poprzednie życie to jeden z najciekawszych tytułów ubiegłego roku. Jeśli szukasz wzruszającej opowieści o sile miłości i tajemnicach przeszłości, ta produkcja jest dla Ciebie. Obejrzyj ją w kinie lub online na platformie CDA. Nie pożałujesz!

10 Podobnych Filmów:

  1. Kotbull
  2. Śnieżne bractwo
  3. Przesilenie zimowe
  4. Saltburn
  5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
  6. Interstellar
  7. Gran Turismo
  8. Czas krwawego księżyca
  9. Titanic
  10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 547
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Poprzednie życie należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez A24
avatar

Dave021

Poprzednie życie można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Poprzednie życie można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 46m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

Latrki2

Poprzednie życie to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.9. Gorąco polecam!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Poprzednie życie z oceną 7.9, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Poprzednie życie z oceną 7.9.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.9 nie przekonuje Cię do obejrzenia Poprzednie życie, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7.9 sugeruje, że Poprzednie życie to pozycja obowiązkowa dla fanów A24.