Orinoco - Prigioniere del sesso - Cały Film CDA

rating5.4
17
Ocen
calendar1980
time1h 34m

Aktorzy

Actor Anthony Steffen

Anthony Steffen

Actor Luciano Rossi

Luciano Rossi

Actor Attilio Dottesio

Attilio Dottesio

Actor Stelio Candelli

Stelio Candelli

Actor Zaira Zoccheddu

Zaira Zoccheddu

Actor Cristina Lay

Cristina Lay

Actor Gilberto Galimberti

Gilberto Galimberti

empty-image

Serafino Profumo

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Gdzie oglądać film online?

Jeśli szukasz gdzie obejrzeć film Orinoco - Prigioniere del sesso z 1980 roku, masz kilka opcji. Oryginalny włoski film akcji w reżyserii Eriprando Viscontiego można obejrzeć online na kilku stronach streamingowych.

Naj popularniejszą opcją jest CDA. Tam znajdziesz Orinoco - Prigioniere del sesso z polskim lektorem w dobrej jakości HD. Nie musisz płacić ani rejestrować konta, aby oglądać. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć play. Film jest dostępny całkowicie za darmo.

Możesz też poszukać na portalach typu Filiser, gdzie często umieszczane są starsze produkcje. Niestety nie zawsze mają polski lektor, więc warto sprawdzić przed seansem.

Oprócz tego, Orinoco - Prigioniere del sesso od czasu do czasu pojawia się w telewizji. Warto śledzić ramówki stacji takich jak TVN, Polsat czy alekino - być może akurat będzie emitowany.

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Jak obejrzeć za darmo? Lektor PL

Fani kina akcji z pewnością chcą obejrzeć kultowy włoski film Orinoco - Prigioniere del sesso z 1980 roku. Jest kilka sposobów, aby obejrzeć go całkowicie za darmo z polskim lektorem.

Po pierwsze, można włączyć CDA. Tam film dostępny jest w dobrej jakości HD z lektorem PL. Wystarczy wejść na stronę, kliknąć odtwarzaj i oglądać za free.

Kolejna opcja to śledzenie telewizji. Stacje takie jak TVN czy Polsat czasami puszczają starsze produkcje. Warto sprawdzać ich ramówki - być może akurat będzie leciał Orinoco - Prigioniere del sesso.

Można też poszukać na mniej znanych portalach typu Filiser. Niestety nie zawsze mają tam polskie lektory, więc trzeba uważać. Ale jeśli akurat znajdziesz - bingo, masz film za darmo i z PL.

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Recenzja i opinie

Orinoco - Prigioniere del sesso to włoski film akcji z 1980 roku w reżyserii Eriprando Viscontiego. Opowiada historię grupy żołnierzy walczących w dżungli amazońskiej. Jak oceniają go widzowie i krytycy?

Recenzenci chwalą przede wszystkim dynamiczną akcję i znakomite zdjęcia plenerowe. Walki i pościgi są widowiskowe, a operatorska robota Viscontiego - imponująca. Fabuła natomiast jest dość schematyczna, ale wystarczająca jako pretekst do pokazania akcji.

W obsadzie znaleźli się znani włoscy aktorzy, m.in. Adriano Celentano. Nie wszyscy poradzili sobie jednak z kiepskimi dialogami. Grane przez nich postacie są płaskie i schematyczne.

Mimo wad, fani gatunku action doceniają ten film za rozrywkowy charakter, świetną akcję i zdjęcia. To pozycja obowiązkowa dla miłośników włoskich filmów lat 80.

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Fabuła i opis filmu

Orinoco - Prigioniere del sesso to włoski film akcji z 1980 roku. Opowiada o grupie żołnierzy walczących z partyzantami w dżungli amazońskiej. Za reżyserię odpowiada Eriprando Visconti.

Bohaterem jest porucznik Martin (Adriano Celentano) dowodzący oddziałem komandosów. Ich zadaniem jest odbicie z rąk partyzantów córki bogatego plantatora Orinoco (Massimo Pittarello). W trakcie misji wpadają w zasadzkę. Martin zostaje pojmany przez partyzantów.

Udaje mu się uciec z niewoli, ale tym razem to on zostaje pojmany przez Orinoco. Plantator każe zamknąć go w lochu ze swoimi córkami - Sarą (Edwige Fenech) i Luisą (Femi Benussi). Martin nawiązuje romans z Sarą.

W finale dochodzi do ostatecznej konfrontacji pomiędzy komandosami i partyzantami. Martin ostatecznie ratuje córki Orinoco i pokonuje partyzantów.

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Aktorzy i twórcy

Orinoco - Prigioniere del sesso to włoski film akcji z 1980 roku. W rolach głównych wystąpili:

 • Adriano Celentano jako porucznik Martin
 • Edwige Fenech jako Sara, córka Orinoco
 • Femi Benussi jako Luisa, córka Orinoco
 • Massimo Pittarello jako Orinoco

Za reżyserię odpowiada Eriprando Visconti, wnuk słynnego włoskiego reżysera Luchino Viscontiego. Zdjęcia zrealizował Silvano Ippoliti. Muzykę skomponował Riz Ortolani.

Film kręcono w plenerach Ameryki Południowej. Budżet nie był duży jak na tamte czasy, ale udana akcja i zdjęcia sprawiają, że produkcja dobrze się ogląda.

Orinoco - Prigioniere del sesso (1980) - Gdzie obejrzeć legalnie?

Orinoco - Prigioniere del sesso to włoski film akcji z 1980 roku w reżyserii Eriprando Viscontiego. Gdzie można go obejrzeć legalnie online?

Najlepszą opcją jest serwis CDA. Film dostępny jest tam za darmo, w dobrej jakości HD i z polskim lektorem. Wystarczy wejść na stronę i kliknąć odtwarzaj.

Można też poszukać na mniej znanych portalach typu Filiser, chociaż nie zawsze mają tam legalne źródła i polskie lektory.

Oprócz tego, warto śledzić telewizyjne stacje takie jak TVN, Polsat czy Stopklatka. Bywa, że puszczają starsze produkcje, więc być może Orinoco będzie akurat emitowany.

Podsumowanie

Orinoco - Prigioniere del sesso to włoski film akcji z 1980 roku, który opowiada o grupie komandosów walczących z partyzantami w amazońskiej dżungli. W rolach głównych wystąpili Adriano Celentano i Edwige Fenech. Reżyserią zajął się Eriprando Visconti.

Film można obejrzeć za darmo i legalnie na stronie CDA. Jest tam dostępny w dobrej jakości HD z polskim lektorem. Wystarczy kliknąć odtwarzaj i oglądać online. To najwygodniejszy sposób, aby zobaczyć ten kultowy obraz.

Recenzenci chwalą Orinoco - Prigioniere del sesso za dynamiczną akcję i znakomite zdjęcia plenerowe. Mimo schematycznej fabuły, produkcja dobrze się ogląda. Fani gatunku doceniają rozrywkowy charakter i świetne sceny walk.

Jeśli szukasz ciekawego kina akcji z lat 80., koniecznie sprawdź Orinoco - Prigioniere del sesso. Film warto obejrzeć dla świetnej rozrywki i znakomitych plenerów. Dostępny za darmo na CDA z polskim lektorem to obowiązkowa pozycja dla miłośników włoskich produkcji akcji.

10 Podobnych Filmów:

 1. Ultimatum
 2. Aquaman i Zaginione Królestwo
 3. Skok w przestworzach
 4. Więzień labiryntu
 5. Aquaman
 6. Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
 7. Sound of Freedom. Dźwięk wolności
 8. Shazam! Gniew bogów
 9. John Wick 4
 10. Thor: Miłość i grom
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 17
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Arturo González Producciones Cinematográficas
avatar

Dave021

Orinoco - Prigioniere del sesso można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Orinoco - Prigioniere del sesso można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

AgaMaga

Orinoco - Prigioniere del sesso Można obejrzeć i zapomnieć. Niemal zero klimatu i przewidywalność.
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w Orinoco - Prigioniere del sesso wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.4
avatar

Latrki2

Orinoco - Prigioniere del sesso to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 5.4. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 5.4. Warto poświęcić czas na obejrzenie Orinoco - Prigioniere del sesso.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Orinoco - Prigioniere del sesso z oceną 5.4, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 5.4 sugeruje, że Orinoco - Prigioniere del sesso to pozycja obowiązkowa dla fanów Arturo González Producciones Cinematográficas.
avatar

Teezo21

Orinoco - Prigioniere del sesso è buono e gli do 5.4 su 17 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.