alt

Nie patrz w dół - Cały Film CDA

rating7.2
3 450
Ocen
calendar2022
time1h 47m
Opis: Dla najlepszych przyjaciółek Becky i Hunter życie polega na pokonywaniu lęków i przekraczaniu granic. Jednak po tym, jak starały się wejść się na wysokość 2000 stóp na szczyt odległej, opuszczonej wieży radiowej, znalazły się na mieliźnie i nie miały możliwości zejścia. Teraz eksperckie umiejętności wspinaczkowe Becky i Hunter zostaną wystawione na ostateczny test, gdy desperacko walczą o przetrwanie - bez zapasów na przyprawiającej o zawroty głowy wysokości.

Aktorzy

Actor Jeffrey Dean Morgan

Jeffrey Dean Morgan

Actor Grace Caroline Currey

Grace Caroline Currey

Actor Virginia Gardner

Virginia Gardner

Actor Mason Gooding

Mason Gooding

Actor Jasper Cole

Jasper Cole

Actor Darrell Dennis

Darrell Dennis

Actor Julia Pace Mitchell

Julia Pace Mitchell

empty-image

Bamm Ericsen

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Dragon Ball Super: Super Hero

Obejrzyj cały film "Nie patrz w dół, 2022" online

Jeśli szukasz emocjonującego thrillera, który trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty, koniecznie obejrzyj najnowszy film "Nie patrz w dół" z 2022 roku. Produkcja opowiada historię młodej kobiety, która pracując na wieżowcu, nagle zostaje uwięziona na zewnętrznej platformie windy. Walcząc o życie, musi podjąć desperackie kroki, aby się uratować.

Film dostępny jest już online na platformie CDA w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem. Dzięki temu możesz obejrzeć go wygodnie z domu, bez konieczności pobierania. Wystarczy wejść na stronę cda.pl i wyszukać tytuł "Nie patrz w dół" lub bezpośrednio kliknąć tutaj.

Gdzie obejrzeć film "Nie patrz w dół" z 2022 roku?

Jak już wspomnieliśmy, cały film "Nie patrz w dół" jest dostępny online na stronie CDA w bardzo dobrej jakości obrazu. Oprócz tego, można go obejrzeć także na platformach:

 • Player
 • Netflix (z VPN)
 • HBO Max

Zdecydowanie polecamy jednak obejrzenie go na CDA, gdzie jest dostępny zupełnie za darmo bez logowania. Wystarczy kliknąć w baner z filmem lub wyszukać go po tytule w wyszukiwarce.

Nie patrz w dół

Film "Nie patrz w dół" dostępny w CDA premium za darmo

"Nie patrz w dół" to jedna z najlepszych premier 2022 roku w gatunku thriller/horror. Film spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem wśród widzów i krytyków, którzy chwalą znakomitą grę aktorską oraz napięcie, które utrzymuje się od pierwszej do ostatniej minuty.

Platforma CDA premium udostępnia ten hit za darmo dla swoich użytkowników. Dzięki opcji "Oglądaj za darmo" na stronie filmu, możesz obejrzeć go w całości w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem. To świetna okazja, aby nadrobić tę produkcję.

Recenzja filmu "Nie patrz w dół" z 2022 roku

Najnowszy thriller "Nie patrz w dół" to prawdziwa jazda bez trzymanki. Reżyser Scott Mann zaserwował nam produkcję, która trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty. Bohaterem jest Grace (w tej roli świetna Grace Caroline Currey), młoda kobieta pracująca na wieżowcu, która pewnego dnia zostaje uwięziona na zewnętrznej platformie windowej.

To jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Pięknie pokazana walka o życie, wciągająca intryga i znakomita gra aktorska.

W momencie gdy winda zaczyna się trząść i słyszy pękające liny, Grace zdaje sobie sprawę, że zostało jej bardzo mało czasu. Desperacko próbuje wezwać pomoc przez telefon i krzyczy, żeby ktoś ją uratował. Jednak nikt jej nie słyszy, a ona musi podjąć heroiczną walkę o życie...

Zwiastun thrillera "Nie patrz w dół" z 2022 na CDA

Platforma CDA opublikowała już oficjalny zwiastun filmu "Nie patrz w dół", dzięki czemu można zobaczyć fragmenty tej emocjonującej produkcji. Wideo trwa nieco ponad 2 minuty i prezentuje najciekawsze sceny z thrillera, dając przedsmak tego, co zobaczymy w całym filmie.

Zwiastun idealnie oddaje klimat filmu i budzi ciekawość, co spotka bohaterkę zamkniętą na platformie windowej. Widać jej desperacką walkę o życie, krzyki o pomoc i strach w oczach. To na pewno zachęci większość widzów do obejrzenia całości.

Scenariusz filmu "Nie patrz w dół" z 2022 w 1080p

Opowieść w filmie "Nie patrz w dół" rozgrywa się na dwóch płaszczyznach - obserwujemy walkę Grace o życie na platformie windowej, ale także widzimy sceny z jej wcześniejszego życia. Dowiadujemy się m.in. że jest młodą matką samotnie wychowującą córkę.

Scenariusz jest naprawdę świetnie napisany i trzyma w napięciu przez cały seans. Dialogi są naturalne, a sceny walki o życie wzbudzają autentyczny strach i współczucie. Ogromnym plusem filmu jest również świetna charakteryzacja bohaterów.

Film dostępny jest w jakości Full HD 1080p, dzięki czemu w pełni oddaje klimat produkcji i pozwala wczuć się w rozpaczliwą sytuację głównej bohaterki. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim fanom mocnych thrillerów.

Nie patrz w dół

Podsumowanie

Film "Nie patrz w dół" to jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat. Produkcja opowiada historię Grace, młodej kobiety uwięzionej na zewnętrznej platformie windy wieżowca. Desperacko walcząc o życie, próbuje za wszelką cenę się uratować. Film można obejrzeć online na CDA w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem.

Produkcja spotkała się z bardzo pozytywnym odbiorem zarówno widzów, jak i krytyków. Chwalą przede wszystkim świetną grę aktorską Grace Caroline Currey w roli głównej bohaterki oraz scenariusz, który trzyma w napięciu od początku do końca. To zdecydowanie jeden z najlepszych thrillerów ostatnich lat.

Film dostępny jest za darmo na platformie CDA w opcji "Oglądaj za darmo". Można go obejrzeć w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem lub napisami. Gorąco polecamy ten tytuł wszystkim fanom mocnych emocji. Produkcja nie zawiedzie - to 96 minut wspaniałej jazdy bez trzymanki.

Platforma CDA udostępniła również zwiastun filmu, dzięki któremu można zobaczyć najciekawsze fragmenty. Widać w nim desperacką walkę Grace o życie i determinację, by przetrwać. Jeśli szukasz thrillera, który trzyma w napięciu do ostatnich minut - "Nie patrz w dół" jest dla Ciebie.

10 Podobnych Filmów:

 1. Slash/Back
 2. Wszystkie imiona Boga
 3. Niezniszczalni 4
 4. Bez litości 3. Ostatni rozdział
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Deep Fear
 7. Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1
 8. Noc Dziękczynienia
 9. Łowca Głów
 10. Pszczelarz
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 3450
Udostępnij serial
Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

10 Komentarzy

avatar

Dave021

Nie patrz w dół można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

LukiAnon

Nie patrz w dół to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 47m .
avatar

Areczek09

Super się oglądało i mega film ogólnie polecam Nie patrz w dół
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Ms_Paulla

Nie patrz w dół to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Nie patrz w dół
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 47m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

KubaMANIA1

Klimatyczny film , idealny na 1h 47m relaksu przy ekranie. Jakość wykonania na wysokim poziomie.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.2, Nie patrz w dół musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

EdiHejka

Nie patrz w dół ze średnią ocen 7.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.

Produkcje o podobnych gatunkach

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Igrzyska śmierci: Kosogłos. Część 1

Mission: Impossible - Dead Reckoning - Part One

Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko