Naznaczony: Rozdział 2 - Cały Film CDA

rating6.7
4 024
Ocen
calendar2013
time1h 46m
Jak głęboko jesteś gotów wkroczyć w mrok, by odkryć prawdę? Przerażająca kontynuacja filmu "Naznaczony" ukazuje dalsze losy znękanej rodziny Lambertów starającej się odkryć tajemniczy sekret z dzieciństwa, za sprawą którego wkroczyli do niebezpiecznego świata duchów. Liczą na dawnych sojuszników, którzy pomogą im wygnać podążające za nimi demony i ujawnić tajemnicę, zanim zło znowu zbierze swoje śmiertelne żniwo. [opis dystrybutora Blu-ray]

Aktorzy

Actor Patrick Wilson

Patrick Wilson

Actor Rose Byrne

Rose Byrne

Actor Barbara Hershey

Barbara Hershey

Actor Jenna Ortega

Jenna Ortega

Actor Michael Beach

Michael Beach

Actor Ty Simpkins

Ty Simpkins

Actor Angus Sampson

Angus Sampson

Actor Andrew Astor

Andrew Astor

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Niesamowite sceny grozy w Naznaczonym: Rozdział 2 (2013)

Wydany w 2013 roku horror Naznaczony: Rozdział 2 to kontynuacja cieszącego się popularnością filmu Naznaczony z 2010 roku. Obraz przedstawia dalsze, przerażające losy rodziny Lamberów, która musi zmierzyć się z demonami przeszłości.

Bohaterowie pierwszej części, Lorraine (Naznaczony) i Josh Lambert, próbują powrócić do normalności po koszmarze, jaki przeżyli. Niestety, mroczna obecność wciąż czai się w cieniach i nie pozwoli im o sobie zapomnieć. Rozpoczyna się zaciekła walka o duszę małego Daltona, który został opętany przez złowrogą siłę.

Wstrząsające wizje i duchy przeszłości Daltona

Chłopiec zaczyna miewać przerażające wizje, które popychają go do szaleństwa. Lorraine i Josh są zdeterminowani, by uratować syna i zrobią wszystko, by pomóc mu się uwolnić. Poszukują specjalisty od spraw paranormalnych, który organizuje niebezpieczną podróż w głąb Pustki - miejsca pomiędzy światami.

Plan jest prosty - odnaleźć zagubioną duszę Daltona i sprowadzić ją z powrotem do jego ciała. Jednak wyprawa do Pustki obfituje w pułapki i niespodzianki. Bohaterowie muszą stawić czoła przerażającym duchom przeszłości, które nie pozwolą im z łatwością opuścić tego ponurego świata.

Naznaczony: Rozdział 2 to świetna propozycja dla fanów mocnych wrażeń. Film serwuje nam wiele scen, które zapierają dech w piersiach i trzymają w napięciu od początku do końca.

Odkrywanie mrocznych tajemnic domu Lamberów

Podczas swojej wyprawy Lorraine i Josh dowiadują się także wstrząsających rzeczy na temat przeszłości swojego domu. Okazuje się bowiem, że kiedyś mieszkała w nim rodzina, która padła ofiarą okrutnego morderstwa. Te tragiczne wydarzenia naszkicowały grunt pod opętanie Daltona przez złowrogie moce.

Wraz z rozwojem akcji poznajemy coraz więcej mrocznych tajemnic kryjących się w przeszłości posiadłości Lamberów. Twórcy z powodzeniem budują nastrój grozy i napięcia, nie pozwalając widzom choćby na chwilę odetchnąć. To sprawia, że seans staje się jeszcze bardziej emocjonujący.

 • genialnie nakręcone sceny grozy
 • świetna, niezawodna obsada
 • wciągająca, pełna zwrotów akcja
 • mroczny klimat

Naznaczony: Rozdział 2 to obowiązkowa pozycja dla wszystkich amatorów mocnych wrażeń. Film dostarcza ponad dwie godziny znakomitej zabawy w klimacie najlepszych horrorów i na długo pozostaje w pamięci. Jeśli jeszcze nie widzieliście tej produkcji, koniecznie nadrobcie zaległości! Dostępna jest między innymi na platformie CDA w wersji HD z polskim lektorem.

Naznaczony: Rozdział 2

Podsumowanie

Artykuł przedstawia historię rodziny Lamberów z filmu grozy Naznaczony: Rozdział 2 z 2013 roku. Po koszmarze, jaki przeżyli w pierwszej części, bohaterowie nie mogą odetchnąć z ulgą. Okazuje się bowiem, że ich syn Dalton został opętany przez demona. Rodzice chłopca robią wszystko, by go uratować - nawet organizują niebezpieczną podróż do świata duchów. Wyprawa obfituje w zaskakujące zwroty akcji i mroczne odkrycia na temat przeszłości domu Lamberów.

Tekst przedstawia najważniejsze wątki fabuły filmu, skupiając się na walce rodziców o duszę Daltona i ich wyprawie do upiornego świata Pustki. Opisuje także, w jaki sposób bohaterowie dowiadują się o makabrycznych wydarzeniach, które rozegrały się kiedyś w ich domu. Dzięki temu lepiej rozumieją, skąd wzięło się opętanie ich syna.

Autor stara się zachęcić czytelników do obejrzenia Naznaczonego: Rozdział 2, chwaląc znakomitą obsadę aktorską, świetnie zrealizowane sceny grozy i wciągającą fabułę pełną zwrotów akcji. Podkreśla, że film dostarcza mocnych wrażeń i na długo pozostaje w pamięci widza. Poleca go szczególnie fanom horrorów.

Na końcu zachęca do obejrzenia produkcji na platformie CDA, gdzie dostępna jest w jakości HD z polskim lektorem. Dzięki czemu każdy może przekonać się o jej wysokiej jakości i znakomitym wykonaniu.

10 Podobnych Filmów:

 1. Lord of Misrule
 2. When Evil Lurks
 3. Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 4. Sunrise
 5. V/H/S/94
 6. Uwięziona
 7. Reign of Chaos
 8. Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!
 9. The Winter Witch
 10. Droga na skróty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 4024
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez FilmDistrict
avatar

Dave021

Naznaczony: Rozdział 2 można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Naznaczony: Rozdział 2 można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

LukiAnon

Naznaczony: Rozdział 2 to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 46m .
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

Ms_Paulla

Naznaczony: Rozdział 2 to przyjemna rozrywka dla wszystkich widzów.
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

YElov

Mocna historia opowiedziana w zaledwie 1h 46m. Znakomita robota twórców tego filmy.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.7, Naznaczony: Rozdział 2 musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Naznaczony: Rozdział 2 z oceną 6.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!