alt

Mistrz - Cały Film CDA

rating7.7
168
Ocen
calendar2021
time1h 31m
Rok 1940. Do nowo utworzonego obozu koncentracyjnego KL Auschwitz trafia pierwszy transport polskich więźniów. Jednym z nich jest Tadeusz "Teddy" Pietrzykowski (Piotr Głowacki) - przedwojenny mistrz Warszawy w boksie. Kiedy sprowokowany wygrywa walkę z bezwzględnym kapo, boks staje się nową formą rozrywki funkcjonariuszy obozu a zarazem źródłem hazardu dla niemieckich żołnierzy. Po każdej wygranej Teddy'ego, wśród polskich więźniów rośnie zarazem nadzieja, że ich oprawcy nie są niepokonani.

Aktorzy

Actor Marcin Bosak

Marcin Bosak

Actor Marian Dziędziel

Marian Dziędziel

Actor Piotr Głowacki

Piotr Głowacki

Actor Marcin Czarnik

Marcin Czarnik

Actor Rafał Zawierucha

Rafał Zawierucha

Actor Piotr Witkowski

Piotr Witkowski

Actor Grzegorz Małecki

Grzegorz Małecki

Actor Marek Kasprzyk

Marek Kasprzyk

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Dungeons & Dragons: Złodziejski honor

Obejrzyj film Mistrz (2021) online za darmo

Premiera filmu Mistrz miała miejsce 27 sierpnia 2021 roku. Jest to polski dramat psychologiczny w reżyserii Macieja Barczewskiego. Film opowiada historię znanego pisarza, który zmaga się z traumą z przeszłości. W rolach głównych występują: Dawid Ogrodnik, Andrzej Chyra oraz Malgorzata Gorol.

Jeśli interesuje Cię obejrzenie tego niezwykłego filmu, możesz to zrobić całkowicie za darmo online! Sprawdź, gdzie znaleźć film Mistrz z 2021 roku dostępny legalnie w internecie.

Mistrz

Gdzie obejrzeć film Mistrz z 2021 roku?

Platformą, na której z łatwością można obejrzeć film Mistrz jest CDA. To legalny serwis streamingowy, który udostępnia wiele polskich produkcji kinowych zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę cda.pl i wpisać w wyszukiwarce tytuł filmu.

Film Mistrz jest dostępny w bardzo dobrej jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Można go oglądać zarówno na komputerze, jak i na urządzeniach mobilnych. Serwis CDA jest darmowy i nie wymaga logowania.

Najlepsza jakość filmu Mistrz z 2021 na CDA

Zdecydowanie polecamy obejrzenie filmu Mistrz właśnie na platformie CDA. Jest to legalne źródło, które oferuje bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku. Film można oglądać w rozdzielczości Full HD 1080p.

Dodatkowo CDA posiada opcję oglądania z napisami w języku polskim, co z pewnością docenią osoby niedosłyszące. Warto skorzystać z tej możliwości obejrzenia świetnej polskiej produkcji całkowicie za darmo w internecie.

Film Mistrz z 2021 do obejrzenia w internecie

Polski dramat psychologiczny Mistrz spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno wśród krytyków, jak i widzów. Jeśli nie miałeś okazji zobaczyć go w kinie, teraz możesz nadrobić zaległości, oglądając film online.

Niezwykłe kreacje aktorskie, intrygująca fabuła i świetna reżyseria sprawiają, że "Mistrz" to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat.

Film dostępny jest do obejrzenia za darmo i legalnie na platformie streamingowej CDA. Wystarczy wejść na stronę cda.pl, wyszukać tytuł i rozpocząć seans w dowolnym momencie.

Mistrz

Cały film Mistrz z 2021 do obejrzenia za darmo

Mistrz to poruszająca psychologiczna opowieść o pisarzu, który wraca wspomnieniami do traumatycznych wydarzeń z przeszłości. Jeśli interesujesz się ambitnym polskim kinem, ten film jest obowiązkową pozycją.

Zaletą oglądania na CDA jest to, że cały film Mistrz jest udostępniony w całości za darmo. Nie musisz płacić ani rejestrować konta, aby obejrzeć tę świetną produkcję od początku do końca.

Zwiastun filmu Mistrz z 2021 roku w HD

Zanim zdecydujesz się na seans, koniecznie obejrzyj najpierw zwiastun filmu Mistrz. Pozwoli Ci on poczuć klimat tej niezwykłej opowieści i zachęci do obejrzenia całości. Zwiastun dostępny jest również w bardzo dobrej jakości HD na kanale CDA.

Recenzja filmu Mistrz z 2021 - czy warto obejrzeć?

Mimo że film Mistrz miał swoją premierę stosunkowo niedawno, zebrał już wiele entuzjastycznych recenzji. Krytycy chwalą przede wszystkim grę aktorów, reżyserię i niebanalną fabułę. Zdecydowanie jest to jedna z najciekawszych polskich produkcji ostatnich lat.

Jeśli interesujesz się ambitnym kinem psychologicznym i doceniasz dobrą grę aktorską, Mistrz jest filmem dla Ciebie. Gorąco polecamy obejrzenie tego tytułu - dostępnego całkowicie za darmo na CDA.

Podsumowanie

Film "Mistrz" to polski dramat psychologiczny z 2021 roku w reżyserii Macieja Barczewskiego. Opowiada on historię znanego pisarza, który zmaga się z traumą z przeszłości. W rolach głównych występują świetni aktorzy: Dawid Ogrodnik, Andrzej Chyra i Malgorzata Gorol. Film spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem zarówno widzów, jak i krytyków.

Jeśli chcesz obejrzeć ten film, możesz to zrobić całkowicie za darmo i legalnie na platformie streamingowej CDA. Jest on tam dostępny w bardzo dobrej jakości HD z polskim lektorem lub napisami. Dzięki CDA można obejrzeć "Mistrza" w całości, bez żadnych opłat i bez konieczności rejestracji konta.

Zdecydowanie polecam obejrzenie tej interesującej polskiej produkcji z 2021 roku. Jest to film, który z pewnością przypadnie do gustu osobom ceniącym ambitne, psychologiczne kino z świetnymi kreacjami aktorskimi. Dostępność na CDA za darmo to świetna okazja, aby nadrobić ten tytuł online.

Podsumowując - "Mistrz" to jeden z najciekawszych polskich filmów ostatnich lat. Jeśli interesujesz się dobrym aktorstwem i niebanalną fabułą, gorąco polecam obejrzeć ten tytuł na platformie CDA. To legalne i darmowe źródło, które oferuje bardzo dobrą jakość obrazu i dźwięku.

10 Podobnych Filmów:

  1. Kotbull
  2. Śnieżne bractwo
  3. Przesilenie zimowe
  4. Saltburn
  5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
  6. Interstellar
  7. Gran Turismo
  8. Czas krwawego księżyca
  9. Titanic
  10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 168
Udostępnij serial
Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Mistrz należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Dave021

Mistrz można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 31m, to angażują od początku do końca.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 31m. Gorąco polecam
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 7.7, Mistrz musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Mistrz z oceną 7.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 7.7 nie przekonuje Cię do obejrzenia Mistrz, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Mistrz z oceną 7.7 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

Teezo21

Mistrz è buono e gli do 7.7 su 168 recensioni, ma gli manca molto per essere un capolavoro. Non trasmette nessun messaggio profondo, non fa nulla di inaspettato, la regia è ordinaria, ecc.

Produkcje o podobnych gatunkach

Sound of Freedom. Dźwięk wolności