L'Insegnante - Cały Film CDA

rating5.7
44
Ocen
calendar1975
time1h 29m

Aktorzy

Actor Edwige Fenech

Edwige Fenech

Actor Enzo Cannavale

Enzo Cannavale

Actor Francesca Romana Coluzzi

Francesca Romana Coluzzi

Actor Dada Gallotti

Dada Gallotti

Actor Ugo Fangareggi

Ugo Fangareggi

Actor Alvaro Vitali

Alvaro Vitali

Actor Mario Carotenuto

Mario Carotenuto

Actor Gianfranco D'Angelo

Gianfranco D'Angelo

Obejrzyj także

Obejrzyj film "L'Insegnante" online (1975)

Fani komedii, uwaga! W 1975 roku swoją premierę miał włoski film pt. "L'Insegnante", który już w tamtych czasach zebrał bardzo dobre recenzje. Teraz możesz go obejrzeć w Internecie!

Fabuła skupia się na młodym, przystojnym nauczycielu (Edwige Fenech), który przyjeżdża do prowincjonalnej szkoły. Od razu wzbudza zainteresowanie wśród uczennic i nauczycielek. Jednocześnie sam zaczyna flirtować z atrakcyjnymi kobietami. Sytuacja szybko się komplikuje...

"L'Insegnante" to lekka komedia obyczajowa z wątkiem erotycznym. W obsadzie znaleźli się znani włoscy aktorzy lat 70., a za produkcję odpowiadała wytwórnia Medusa Distribuzione. Film spotkał się z ciepłym przyjęciem widzów, którzy chwalili grę aktorów oraz zabawny, momentami prowokacyjny scenariusz.

Gdzie obejrzeć komedię "L'Insegnante" z 1975 roku?

Dziś "L'Insegnante" jest dostępny online na platformie CDA. Możesz go obejrzeć za darmo, bez konieczności zakładania konta. Wystarczy wejść na stronę CDA.pl i wyszukać film po tytule.

Produkcja jest oczywiście z polskim lektorem, więc bez problemu można śledzić fabułę. Obraz prezentuje się dobrze jak na film sprzed prawie 50 lat - dostępny jest w jakości HD 1080p.

"L'Insegnante" - recenzja włoskiej komedii z 1975

Włoska komedia obyczajowa "L'Insegnante" to przedstawiciel nurtu commedia sexy all'italiana, bardzo popularnego w tamtym okresie. Reżyser Nando Cicero stworzył lekki, zabawny film z nutką erotyzmu, który bawi, ale też skłania do refleksji.

Bohaterem jest młody, przystojny nauczyciel (Edwige Fenech), który swoim urokiem osobistym podbija serca uczennic i koleżanek z pracy. On sam również nie pozostaje obojętny na kobiece wdzięki. Sytuacja szybko się komplikuje, prowadząc do zabawnych, a czasem nieoczekiwanych zwrotów akcji.

Nie brakuje tu scen erotycznych, ale przede wszystkim "L'Insegnante" bawi i skłania do refleksji nad moralnością ówczesnego społeczeństwa włoskiego.

Aktorzy świetnie odnajdują się w swoich rolach, a scenariusz jest zgrabnie napisany i utrzymany w lekkim, komediowym tonie. Szczególnie warto pochwalić rolę głównego bohatera, graną przez Edwige Fenech.

Podsumowując, "L'Insegnante" to udana komedia obyczajowa, która z pewnością umili wieczór miłośnikom włoskiego kina. Serdecznie polecam! Ocena: 8/10.

Film "L'Insegnante" - opinie widzów po premierze

"L'Insegnante" spotkał się z bardzo dobrym przyjęciem włoskich widzów. W kinach zaraz po premierze w 1975 roku zgromadził prawie 2 miliony osób, a recenzje prasowe były w większości pozytywne.

Krytycy chwalili przede wszystkim aktorów, zwłaszcza Edwige Fenech wcielającą się w głównego bohatera. Podkreślali jej urodę i talent komediowy. Pozytywne opinie zebrała również reszta obsady.

Widzowie docenili natomiast lekki, zabawny klimat produkcji, momentami z nutką prowokacji i erotyzmu. Wielu z nich żartowało, że chętnie zapisaliby się do szkoły uczącej takiego przystojnego nauczyciela jak bohater granego przez Edwige Fenech.

 • Zabawny, lekki scenariusz utrzymany w konwencji komedii obyczajowej
 • Świetna gra aktorska, zwłaszcza Edwige Fenech
 • Momenty erotyczne i zabawne zwroty akcji

Włoska publiczność bardzo ciepło przyjęła "L'Insegnante", o czym świadczy jego popularność i dobre recenzje. Dziś z pewnością to klasyka nurtu commedia sexy all'italiana godna obejrzenia.

L'Insegnante

"L'Insegnante" (1975) - fabuła i obsada filmu

Fabuła filmu "L'Insegnante" skupia się na postaci przystojnego, młodego nauczyciela (Edwige Fenech), który przybywa do prowincjonalnej szkoły żeńskiej. Od razu jego urok osobisty i atrakcyjny wygląd budzą zainteresowanie wśród uczennic i koleżanek z pracy.

Wkrótce sam nauczyciel zaczyna flirtować z kobietami ze swojego otoczenia - zarówno pracownicami szkoły, jak i uczennicami. Stopniowo napięcie erotyczne rosie, prowadząc do zabawnych i czasem zaskakujących zwrotów akcji...

W rolach głównych wystąpili znani włoscy aktorzy: Edwige Fenech, Paola Senatore, Aldo Maccione i Alvaro Vitali.

Za produkcję odpowiadało studio Medusa Distribuzione. Reżyserem komedii był Nando Cicero, który stworzył charakterystyczną dla lat 70. lekką komedię obyczajową z nutą erotyzmu, czyli commedia sexy all'italiana.

"L'Insegnante" zebrał dobre recenzje i był chwalony za świetną grę aktorską obsady oraz intrygującą fabułę. Do dziś uchodzi za klasykę włoskiego kina rozrywkowego i wart jest obejrzenia.

Gdzie obejrzeć film "L'Insegnante" z 1975 roku?

Fani kina włoskiego koniecznie muszą nadrobić seans kultowej już komedii sprzed prawie 50 lat! "L'Insegnante" jest dostępny online na platformie CDA w jakości HD 1080p i z polskim lektorem.

Film można obejrzeć zupełnie za darmo, bez logowania. Wystarczy wejść na CDA.pl, wyszukać tytuł i rozkoszować się seansem! Z pewnością to świetny sposób na spędzenie wolnego wieczoru.

Polecam szczególnie fanom włoskich komedii z lat 70. Produkcję "L'Insegnante" cechuje lekki, zabawny klimat, charakterystyczny dla commedii sexy all'italiana. Momentami pojawia się też nutka erotyzmu i nieoczekiwane zwroty akcji. Bawcie się dobrze!

Podsumowanie

Przedstawiony powyżej artykuł szczegółowo omawia włoską komedię obyczajową z 1975 roku pt. "L'Insegnante". Film opowiada o przystojnym, młodym nauczycielu, który przybywa do prowincjonalnej szkoły żeńskiej i swym urokiem osobistym podbija serca uczennic i nauczycielek.

W artykule znajdziesz informacje o fabule, reżyserze (Nando Cicero), obsadzie z Edwige Fenech w roli głównej oraz opinie krytyków i widzów po premierze. "L'Insegnante" zebrał bardzo dobre recenzje i do dziś uchodzi za klasykę komedii obyczajowej lat 70.

Ponadto w tekście wyjaśniono, że film jest obecnie dostępny online na stronie CDA. Można go tam obejrzeć za darmo, bez logowania, w jakości HD 1080p z polskim lektorem. Gorąco zachęcam fanów włoskiego kina do nadrobienia tego seansu!

Mam nadzieję, że artykuł jasno i wyczerpująco przedstawił wszystkie najważniejsze informacje na temat filmu "L'Insegnante" z 1975 roku. Jeśli macie jeszcze jakieś pytania, chętnie na nie odpowiem w komentarzu.

10 Podobnych Filmów:

 1. Craig Before the Creek
 2. Pierwszy gol
 3. Skok w przestworzach
 4. Potwory i spółka
 5. To nie wypanda
 6. Shazam! Gniew bogów
 7. Chłopaczki z sąsiedztwa
 8. Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
 9. Ted
 10. Shrek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 44
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

MatVOD

L'Insegnante jest dobry i daję mu 5.7 na 44 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w L'Insegnante wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.7
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

Lukasoo

Kolejny dobry film w tym gatunku. Nic dziwnego, że ma tak wysoką ocenę - 5.7. Szkoda tylko, że trwa zaledwie 1h 29m.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 5.7 nie wzięła się znikąd - L'Insegnante po prostu wciąga.
avatar

Gajdek12

Ocena 5.7 potwierdza, że L'Insegnante to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć L'Insegnante, spojrzenie na ocenę 5.7 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 5.7, L'Insegnante musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak L'Insegnante z oceną 5.7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

IziMovie1

Z oceną 5.7, L'Insegnante zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!