close icon
page-title
Kurier
Kurier

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Kurier
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: PISF

Kurier - Cały Film CDA

star6.1
70Ocen
date2019
date1h 54m

Skomentuj

 • avatar

  Gucio2

  |6 godziny temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  magsoe

  |4 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  MysterySeeker

  |7 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |11 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  orbi_soon

  |12 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Kurier można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  QuestQueen

  |14 dni temu
  Kiepsko zrobiony ten film, poza fajnymi zdjęciami podwodnymi w pierwszych minutach filmu, potem beznadziejny

Spis treści

Kurier 2019 online gdzie obejrzeć

Jeśli szukasz gdzie obejrzeć film Kurier z 2019 roku, to masz kilka opcji. Ten dramat został wydany 15.03.2019 i jest dostępny na platformach streamingowych takich jak CDA.

Możesz obejrzeć cały film Kurier za darmo w legalny sposób. Wystarczy, że zalogujesz się na CDA i skorzystasz z bezpłatnego okresu próbnego lub obejrzysz go z reklamami.

Gdzie obejrzeć Kurier z 2019 roku

Oprócz CDA, Kurier jest również dostępny na innych platformach streamingowych:

 • iTunes
 • Rakuten TV
 • Apple TV

Możesz wykupić dostęp i obejrzeć ten film online w jakości HD z lektorem lub napisami. Jest to wygodna opcja, jeśli nie chcesz ograniczać się do oglądania z reklamami.

Kurier

Kurier 2019 darmowy film CDA

Jak już wspomniałem, Kurier jest dostępny za darmo na CDA. Wystarczy założyć darmowe konto, aby mieć wgląd do obszernej biblioteki filmów i seriali.

CDA oferuje kilka opcji oglądania:

 • Wersja z reklamami - darmowa
 • Okres próbny bez reklam - darmowy przez ograniczony czas
 • Wersja Premium bez reklam - płatna subskrypcja

Niezależnie od wybranej opcji, możesz obejrzeć cały film Kurier w dobrej jakości 1080p. Warto skorzystać z promocji i obejrzeć go za darmo zanim wygaśnie bezpłatny okres próbny.

Kurier dramat z 15.03.2019 opinie

Kurier to polski dramat na podstawie prawdziwych wydarzeń z okresu stanu wojennego w Polsce. Film miał swoją premierę 15.03.2019 i zebrał pozytywne opinie.

Opowiada historię młodego żołnierza Kacpra (w tej roli Philippe Tłokiński), który zostaje zwerbowany do potajemnego przenoszenia ulotek i prasy podziemnej między Warszawą a Łodzią. Akcja filmu rozgrywa się w 1982 roku.

Kurier - oceny i recenzje

Krytycy chwalą Kuriera za klimatyczne oddanie realiów stanu wojennego. Doceniają grę aktorską i reżyserię Władysława Pasikowskiego. Oto kilka opinii:

„Wstrząsający obraz, ukazujący bohaterstwo zwykłych ludzi.”

W serwisie Filmweb Kurier otrzymał ocenę 7,8/10 od widzów. Zdecydowana większość poleca ten film jako poruszający i autentyczny dramat historyczny godny obejrzenia.

Kurier cały film PISF za darmo

Kurier jest filmem fabularnym wyprodukowanym przez Polski Instytut Sztuki Filmowej (PISF). Możesz go obejrzeć legalnie i w całości za darmo na CDA.

Wystarczy założyć darmowe konto i skorzystać z bezpłatnego okresu próbnego. Masz wtedy dostęp do obszernej biblioteki filmów bez żadnych dodatkowych opłat i oglądania reklam.

Po wygaśnięciu bezpłatnego okresu próbnego, możesz kontynuować oglądanie Kuriera z reklamami lub wykupić abonament w atrakcyjnej cenie.

Kurier

Kurier tt8706988 ocena i recenzja

Kurier to polski dramat wojenny z 2019 roku o numerze tt8706988 w bazie IMDb. Zebrał bardzo dobre oceny od krytyków i widzów.

Film opowiada o młodym żołnierzu Kacprze (Philippe Tłokiński), który zostaje kurierem w podziemnej „Solidarności”. Przenosi ulotki i prasę między Warszawą a Łodzią, ryzykując swoim życiem.

Krytycy chwalą Kuriera za oddanie klimatu stanie wojennego i poruszającą historię. Widzom podoba się gra aktorska, zdjęcia i reżyseria. Film ma ocenę 7,8/10 w serwisie Filmweb.

Jeśli interesujesz się historią Polski, to zdecydowanie warto obejrzeć ten dramat. Przedstawia mało znany obraz podziemia solidarnościowego z autentyzmem i bohaterstwem.

Podsumowanie

Kurier to polski dramat wojenny z 2019 roku, który miał swoją premierę 15.03.2019. Opowiada historię młodego Kacpra, zwerbowanego do roli kuriera w podziemnej "Solidarności". Przenosi on ulotki i prasę między Warszawą a Łodzią, ryzykując aresztowanie i śmierć. Akcja filmu rozgrywa się w 1982 roku, w okresie stanu wojennego wprowadzonego przez komunistyczne władze PRL.

Kurier zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków i widzów za klimatyczne oddanie realiów tamtych lat. Pozytywnie oceniana jest gra aktorska, szczególnie Philippe'a Tłokińskiego w roli głównej, jak również reżyseria Władysława Pasikowskiego. Film jest dostępny legalnie i za darmo na platformie streamingowej CDA. Można go obejrzeć w całości po założeniu bezpłatnego konta.

Jeśli interesujesz się historią Polski, zwłaszcza okresem stanu wojennego, to Kurier jest filmem wartym obejrzenia. Przedstawia mało znany obraz podziemia solidarnościowego, skupiając się na losem zwykłych ludzi, którzy z narażeniem własnego życia walczyli o wolność i demokrację w Polsce.

Kurier porusza i skłania do refleksji. Ukazuje dramatyczne wybory, przed którymi stanęli młodzi ludzie w tamtym okresie. Przypomina o potrzebie pielęgnowania ideałów Solidarności i budowania silnego społeczeństwa obywatelskiego. Jest to film, który warto znać i polecać innym.

7 Podobnych Filmów

Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 70

Udostępnij