close icon
page-title
Krótki film o miłości
Krótki film o miłości

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Krótki film o miłości
 • Język oryginalny: Polski
 • Kraj produkcji: Polska
 • Wydawca: Zespół Filmowy "Tor"

Krótki film o miłości - Cały Film CDA

star7.8
345Ocen
date1988
date1h 27m

Skomentuj

 • avatar

  MysterySeeker

  |13 godziny temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  orbi_soon

  |5 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Krótki film o miłości można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  RaveReels

  |10 dni temu
  Nie rozumiem każdy się tak jarał tym w szkole ale dla mnie to trochę przehajpowany ten Krótki film o miłości
 • avatar

  BoczekBambo

  |11 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |12 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  magsoe

  |13 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥

Spis treści

Krótki film o miłości 1988 - Gdzie obejrzeć cały film online?

Jeśli szukasz możliwości obejrzenia w internecie kultowego już dziś Krótki film o miłości z 1988 roku, to dobrze trafiłeś. Ten wybitny film w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego opowiada wzruszającą historię miłości dwojga samotnych ludzi. Produkcja zebrała bardzo dobre recenzje i jest uznawana za jedno z najważniejszych dzieł polskiej kinematografii lat 80.

Dostęp do całego filmu online daje Ci szansę na obejrzenie tego arcydzieła wygodnie z domu. Wystarczy komputer lub telefon z dostępem do internetu. Poniżej znajdziesz szczegóły, gdzie można obejrzeć Krótki film o miłości w sieci.

Platforma CDA - darmowy dostęp do filmu z lektorem

Najlepszym miejscem do obejrzenia Krótkiego filmu o miłości online jest platforma CDA. Film dostępny jest tam za darmo z polskim lektorem. Wystarczy założyć darmowe konto, aby móc odtworzyć produkcję w wysokiej jakości HD.

CDA to popularny serwis oferujący dostęp do tysięcy filmów i seriali. Krótki film o miłości można tam obejrzeć w wersji z lektorem lub napisami. Jakość obrazu 1080p zapewnia świetne wrażenia podczas seansu.

Krótki film o miłości

Krótki film o miłości 1988 - Film online z lektorem pl na CDA

Platforma CDA daje możliwość obejrzenia Krótkiego filmu o miłości w polskiej wersji językowej. Film dostępny jest tam z lektorem w języku polskim, co pozwala w pełni zanurzyć się w historii bohaterów.

Oglądanie tej wybitnej produkcji z lat 80. w języku ojczystym to duża zaleta. Polski lektor świetnie oddaje emocje i nastroje tego poruszającego dramatu. Dzięki niemu każda scena staje się jeszcze bardziej wciągająca.

Materiały wideo na CDA cechuje wysoka jakość, także pod względem udźwiękowienia. Lektor jest wyraźnie słyszalny i profesjonalnie czytany. Serwis oferuje opcję wyboru napisów, jeśli ktoś woli taką formę.

Krótki film o miłości 1988 - Cały film za darmo w HD na platformie CDA

CDA to obecnie najlepsze miejsce, by obejrzeć cały film Krótki film o miłości w internecie. Serwis udostępnia produkcję w jakości Full HD 1080p zupełnie za darmo po założeniu konta.

Dzięki temu można zanurzyć się w mistrzowskie kadry Kieślowskiego i poczuć klimat Warszawy lat 80. Szczegółowe ujęcia, światłocień i gra aktorska - wszystko to prezentuje się znakomicie w HD.

Bezpłatny dostęp do tak wybitnego filmu online w tak dobrej jakości to duży atut CDA. Każdy miłośnik dobrego kina powinien skorzystać z okazji i nadrobić seans.

Film Krzysztofa Kieślowskiego to perełka polskiej kinematografii, którą warto zobaczyć w oryginale. Platforma CDA daje taką szansę, oferując darmowy dostęp do produkcji w HD z lektorem.

Krótki film o miłości 1988 - Recenzja i ocena produkcji filmowej

Krótki film o miłości to jedno z najważniejszych dzieł w dorobku Krzysztofa Kieślowskiego, wybitnego twórcy polskiego kina. Film opowiada historię przypadkowego spotkania i romansu dwojga samotnych ludzi. Reżyser pokazuje piękno miłości i bliskości w szarej, peerelowskiej rzeczywistości.

Produkcja zachwyca prostotą i autentycznością. Kieślowski bez zbędnego patosu i taniego sentymentalizmu kreśli poruszający obraz poszukiwania sensu życia i ludzkiej więzi. Wspaniale nakreślone postaci w wykonaniu Grażyny Szapołowskiej i Olafa Lubaszenki żyją na ekranie prawdziwym życiem.

Film zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków i widzów. Doceniono w nim wiarygodny obraz codzienności PRL lat 80. oraz uniwersalne przesłanie o tęsknocie za bliskością. Obraz Kieślowskiego pozostaje do dziś jednym z najwybitniejszych dzieł polskiej kinematografii.

Krótki film o miłości

Krótki film o miłości 1988 - Analiza scenariusza i zwiastuna z filmu

Scenariusz Krótkiego filmu o miłości napisał sam Krzysztof Kieślowski we współpracy z Krzysztofem Piesiewiczem. Opowieść rozpoczyna się od sceny, gdy bohaterowie - Paweł i Magda - przypadkowo spotykają się w poczekalni dworca. Ona wraca z zakupów, on ma przesiadkę. Zaczynają rozmawiać...

Pierwsze minuty filmu wprowadzają widza w nastrój epoki. Słychać stukot maszyny do pisania, gra radiowa audycja. Na dworcu panuje zwyczajny zgiełk. W tłumie wyłaniają się dwoje samotnych ludzi.

Zwiastun produkcji idealnie oddaje klimat tej wzruszającej opowieści. Przewija się w nim motyw dworca - miejsca spotkania bohaterów. Słychać stukot pociągu. Na czarno-białych ujęciach widać rozmawiającą parę. Zwiastun zachęca do obejrzenia filmu.

Krótki film o miłości 1988 - Informacje o premierze i opinie widzów

Premiera Krótkiego filmu o miłości miała miejsce 21 sierpnia 1988 roku. Film został ciepło przyjęty zarówno przez krytyków, jak i widzów. Podkreślano uniwersalne przesłanie filmu i wspaniałe kreacje aktorskie.

Widzowie chwalili wiarygodnie nakreślone postaci i poruszającą historię. Fabuła, mimo osadzenia w realiach lat 80., nadal pozostaje aktualna. Publiczność doceniła także znakomite zdjęcia i muzykę Zbigniewa Preisnera.

Opinie po premierze były zgodne - dzieło Kieślowskiego to film wybitny, wzruszający i mądry. Przesłanie o poszukiwaniu bliskości trafiło do widzów, którzy podkreślali ponadczasowy charakter produkcji. Uznanie zdobyła także gra aktorska.

Film na stałe wpisał się do kanonu polskiego kina. Jego wartość doceniają kolejne pokolenia widzów. Gorąco polecam obejrzeć tę perełkę reżysera „Dekalogu”. Dostępność na CDA w HD to świetna okazja, by nadrobić seans.

Podsumowanie

W artykule przedstawiłem możliwości obejrzenia w sieci kultowego Krótkiego filmu o miłości w reżyserii Krzysztofa Kieślowskiego. Film ten, który miał premierę 21 sierpnia 1988 roku, opowiada poruszającą historię spotkania dwojga samotnych ludzi. Jest uznawany za jedno z najważniejszych dzieł polskiego kina lat 80.

Polecam obejrzeć ten wybitny film za darmo na platformie CDA. Tam dostępny jest z lektorem w jakości HD 1080p. To doskonała okazja, by zobaczyć arcydzieło Kieślowskiego w oryginale - znakomite aktorstwo i mistrzowskie zdjęcia prezentują się świetnie w tej wersji online.

W artykule omówiłem również fabułę, scenariusz i uniwersalne przesłanie tej produkcji. Przytoczyłem entuzjastyczne recenzje i ciepłe opinie widzów, którzy docenili ponadczasowy wymiar tej opowieści. Gorąco zachęcam do obejrzenia filmu - to prawdziwa perełka polskiej kinematografii.

Mam nadzieję, że artykuł zainspiruje Czytelników do nadrobienia seansu tego wyjątkowego filmu z lat 80. Darmowy dostęp online na CDA w wysokiej jakości to komfort, którego nie można przegapić. Serdecznie polecam ten wybitny obraz - wciąż aktualny, poruszający i mądry.

10 Podobnych Filmów

Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 345

Udostępnij