close icon
page-title
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Snow White and the Seven Dwarfs
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Stany Zjednoczone
 • Wydawca: Walt Disney Productions

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków - Cały Film CDA

star7.1
7123Ocen
date1937
date1h 23m

Skomentuj

 • avatar

  MysterySeeker

  |11 godziny temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |3 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  BoczekBambo

  |4 dni temu
  Nie wiem czemu wszyscy jarają się tym
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |5 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 7.1
 • avatar

  orbi_soon

  |8 dni temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  RaveReels

  |12 dni temu
  Nie rozumiem każdy się tak jarał tym w szkole ale dla mnie to trochę przehajpowany ten Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków
 • avatar

  magsoe

  |14 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Obejrzyj Królewnę Śnieżkę i siedmiu krasnoludków (1937) online

Kultowy film animowany Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków z 1937 roku to pierwszy pełnometrażowy film stworzony przez wytwórnię Walt Disney Productions. Oparty na popularnej baśni braci Grimm opowiada historię pięknej królewny Śnieżki, która zostaje wygnana z zamku przez zazdrosną macochę.

Śnieżka trafia do lasu, gdzie znajduje schronienie w domku siedmiu krasnoludków. Mimo początkowych nieporozumień zaprzyjaźnia się z nimi. Niestety wkrótce ponownie musi stawić czoła intrygom swojej macochy...

Film od samego początku zachwycał widzów innowacyjną, jak na owe czasy, animacją. Do dziś uznawany jest za jedno z największych arcydzieł Disneya. Warto go obejrzeć w wersji online!

Gdzie obejrzeć cały film Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków (1937)?

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków dostępna jest za darmo na platformie CDA w polskiej wersji językowej. Film trwa 83 minuty i można go odtworzyć w wysokiej jakości Full HD 1080p.

Serwis nie wymaga logowania, więc można od razu rozpocząć seans. Warto skorzystać z okazji, aby zobaczyć ten klasyk animacji w całości!

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków za darmo online (1937)

Platforma CDA udostępnia film nieodpłatnie, bez konieczności zakładania konta czy płacenia abonamentu. Wystarczy wejść na stronę CDA.pl i wyszukać tytuł.

Oprócz polskiego lektora jest również opcja oglądania z napisami w naszym języku. Bonusem są także najwyższej jakości obraz i dźwięk - można poczuć klimat animacji sprzed blisko 100 lat!

Cały film animowany Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Na CDA dostępna jest pełna, 83-minutowa wersja bajki. Obejrzymy losy pięknej królewny od momentu, gdy jej ojciec ożenił się po raz drugi, przez dramatyczną ucieczkę do lasu, aż po finałową walkę dobra ze złem.

Poznamy też sympatycznych krasnali - kolejno Mądralę, Gburka, Śmieszka, Gapia, Grubasa, Niezdarośla i Szczęściarza. To właśnie oni udzielą Śnieżce schronienia w swoim domu i zapewnią liczne zabawne perypetie.

Zwiastun filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków (1937)

Zachęcamy do obejrzenia zwiastuna filmu, który oddaje klimat animacji i przedstawia głównych bohaterów.

Recenzja filmu Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków

Mimo upływu ponad 80 lat od premiery, Królewna Śnieżka wciąż zachwyca animacją, kolorystyką i klimatem. To film, który pokochają zarówno dzieci, jak i dorośli. Zachwyca niespotykaną jak na owe czasy techniką animacji.

Aktorska gra postaci, ich mimika i gestykulacja sprawiają, że bohaterowie są niezwykle ekspresyjni. Ponadczasowa historia i postać tytułowej królewny, która stała się ikoną popkultury to dodatkowe atuty.

Gorąco polecamy seans tego arcydzieła Disneya. A że jest ono dostępne za darmo online, tym bardziej warto skorzystać z okazji!

Podsumowanie

Przedstawiony artykuł szczegółowo omawia kultowy film animowany "Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków" z 1937 roku. Jest to pierwszy pełnometrażowy film wyprodukowany przez wytwórnię Walt Disney Productions, oparty na popularnej baśni braci Grimm.

W tekście zachęcamy do obejrzenia tej niezwykłej produkcji, która mimo upływu lat wciąż zachwyca. Podajemy, że jest ona dostępna za darmo w polskiej wersji językowej i z lektorem na platformie CDA.

Przybliżamy fabułę filmu, przedstawiając losy tytułowej Królewny Śnieżki oraz sympatycznych krasnoludków. Zamieszczamy również krótką recenzję, chwalącą animację, klimatem i aktorstwo bohaterów.

Mamy nadzieję, że artykuł zachęcił do obejrzenia tego ponadczasowego arcydzieła filmowego. Gorąco polecamy seans w wersji online!

10 Podobnych Filmów

Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

Oceń film

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 7123

Udostępnij