Faraon - Cały Film CDA

rating6.8
69
Ocen
calendar1966
time2h 55m
Starożytny Egipt, XI w. p.n.e. Ramzes XIII. następca tronu, pragnie przeprowadzić reformy i poprawić los biednych podwładnych. Uważa, że należny rozpocząć wojnę z Asyrią, i dzięki wygranej wzbogacić kraj. Jego planom przeciwni są kapłani, którzy mają znaczący wpływ na politykę państwa. Posiadają oni olbrzymie bogactwa, ukryte w podziemnym labiryncie... Jednak ich najpotężniejszą bronią jest wiedza - dostępna jedynie wybranym. Ramzes podejmuje walkę z kapłanami, której celem jest przywrócenie pełni władzy faraonom.

Aktorzy

Actor Barbara Brylska

Barbara Brylska

Actor Kazimierz Opaliński

Kazimierz Opaliński

Actor Ewa Krzyżewska

Ewa Krzyżewska

Actor Mieczysław Voit

Mieczysław Voit

Actor Stanisław Milski

Stanisław Milski

Actor Leonard Andrzejewski

Leonard Andrzejewski

Actor Ryszard Ronczewski

Ryszard Ronczewski

Actor Jerzy Zelnik

Jerzy Zelnik

Obejrzyj także

Obejrzyj film Faraon z 1966

Kultowy polski film historyczny Faraon w reżyserii Jerzego Kawalerowicza z 1966 roku to obowiązkowa pozycja dla każdego fana dobrego kina. Oparty na powieści Bolesława Prusa opowiada historię młodego faraona Egiptu Ramzesem XIII i jego walki o władzę. Film ten ze wspaniałą obsadą, w tym 11.03.1966 roku miał swoją premierę kinową i do dziś jest uznawany za jedno z największych arcydzieł polskiej kinematografii.

Teraz ten wybitny film można obejrzeć online na platformie CDA w doskonałej jakości HD z polskim lektorem. To idealna okazja, aby nadrobić tę pozycję, jeśli dotąd jej nie widziałeś lub powtórzyć seans, jeśli chcesz ponownie zanurzyć się w fascynującym świecie starożytnego Egiptu.

Faraon

Faraon z 1966 do obejrzenia online

Platforma CDA udostępnia ten kultowy film do obejrzenia legalnie online na swojej stronie internetowej. Oglądanie Faraona z 1966 roku na CDA to świetna opcja dla tych, którzy nie zdążyli zobaczyć go wcześniej w kinie lub telewizji. Teraz mają okazję nadrobić tę pozycję w domowym zaciszu.

Co więcej, CDA oferuje obejrzenie całego filmu online w dobrej jakości obrazu i dźwięku, z polskim lektorem. To zdecydowanie wygodniejsze niż szukanie nielegalnych kopii tego arcydzieła polskiej kinematografii. Serwis przygotował też opisy i oceny filmu, dzięki którym łatwiej podjąć decyzję o seansie.

Gdzie obejrzeć cały film Faraon z 1966?

Poszukując gdzie legalnie obejrzeć cały film Faraon z 1966 roku, z pewnością warto zajrzeć na platformę CDA. To obecnie najlepsze miejsce, by zobaczyć tę kinową perełkę online i w dobrej jakości obrazu HD z polskim lektor pl.

Nie musisz już szukać nielegalnych kopii ani czekać na emisję w telewizji. Skorzystaj z oferty CDA i obejrzyj ten wybitny film w domu, kiedy tylko masz ochotę.

CDA gwarantuje comiesięczny dostęp do setek filmów i seriali, wśród nich historii o młodym faraonie Egiptu. To legalna i bezpieczna platforma VOD z bogatą ofertą treści, również tych klasycznych, takich jak Faraon.

Faraon z 1966 dostępny na CDA premium

Platforma CDA udostępnia film Faraon w ramach swojego pakietu premium, oferującego dostęp do setek filmów, seriali i programów na żądanie. Pakiet CDA premium to obecnie najlepszy wybór, by obejrzeć legalnie to arcydzieło polskiej kinematografii z 1966 roku.

W ramach CDA premium oprócz Faraona dostępne są setki innych filmów i seriali - zarówno nowych hitów, jak i starszych, kultowych pozycji. Czarno-białe arcydzieło Jerzego Kawalerowicza świetnie uzupełnia tę ofertę treści.

Faraon

Faraon z 1966 darmowy film na CDA

Platforma CDA oferuje bezpłatny dostęp do kilku filmów miesięcznie, wśród nich znalazło się kultowe arcydzieło Faraon z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza. To świetna okazja, by obejrzeć ten film za darmo i legalnie online.

 • Obejrzenie Faraona na CDA nie wymaga żadnej opłaty ani zakupu dostępu.
 • Film jest dostępny przez cały miesiąc w ramach kolekcji darmowych filmów na CDA.

Skorzystaj z okazji i zobacz tę kinową perełkę zupełnie za darmo! Później już może nie być takiej opcji.

Faraon z 1966 w 1080p na CDA

Oglądając Faraona z 1966 roku na platformie CDA można cieszyć się bardzo dobrą jakością obrazu 1080p. To znacznie lepsza opcja niż obejrzenie tego filmu w telewizji czy na nielegalnym serwisie streamingu.

CDA zadbało o to, aby ten kultowy obraz wyświetlał się w rozdzielczości full HD 1080p. Dzięki temu widzowie mogą w pełni docenić znakomitą scenografię i kostiumy nawiązujące do realiów starożytnego Egiptu. Szczegóły ujęć zachwycają, a gra świateł i cieni oddaje klimat epoki.

Podsumowanie

Kultowy polski dramat historyczny „Faraon” z 1966 roku w reżyserii Jerzego Kawalerowicza, ze znakomitą obsadą filmową, to prawdziwa perła polskiej kinematografii. Film oparty na motywach powieści Bolesława Prusa opowiada historię młodego władcy Egiptu, który obejmuje tron po śmierci ojca. Produkcja zachwyca dbałością o historyczne realia i klimat starożytnego Egiptu.

Teraz „Faraon” z 1966 roku jest dostępny do obejrzenia legalnie i za darmo na platformie streamingowej CDA. To świetna okazja, by nadrobić ten tytuł w domowym zaciszu, ciesząc się obrazem w jakości Full HD 1080p z polskim lektorem. CDA udostępnia film w ramach pakietu Premium, a także jako pozycję darmową w tym miesiącu.

„Faraon” to film, który koniecznie trzeba zobaczyć każdemu miłośnikowi ambitnego kina. To arcydzieło polskiej kinematografii, które po ponad 50 latach od premiery wciąż robi ogromne wrażenie i wzrusza widza. Teraz dzięki platformie CDA można ponownie zanurzyć się w fascynującym świecie starożytnego Egiptu i przeżyć tę niezwykłą historię raz jeszcze.

CDA to najlepsze miejsce, by obejrzeć ten wybitny film online legalnie i w dobrej jakości HD. Skorzystaj z okazji, dopóki „Faraon” jest dostępny w serwisie za darmo w ramach darmowej kolekcji. Koniecznie znajdź czas na seans tego arcydzieła polskiej kinematografii z 1966 roku.

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 69
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Faraon należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez WFF Lodz
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

Latrki2

Faraon to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 6.8. Gorąco polecam!
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.8. Warto poświęcić czas na obejrzenie Faraon.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Faraon , to przyjrzyj się ocenie 6.8. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Gajdek12

Ocena 6.8 potwierdza, że Faraon to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

EdiHejka

Faraon ze średnią ocen 6.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 6.8 nie przekonuje Cię do obejrzenia Faraon, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.
avatar

DaveAmeryka

Faraon z oceną 6.8 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.