Django - Cały Film CDA

rating8.2
25 158
Ocen
calendar2012
time2h 45m
Rok 1858, południe Stanów Zjednoczonych. Niewolnik Django spotyka na swojej drodze doktora Kinga Schultza, pochodzącego z Niemiec łowcę nagród. Ten, obiecuje mu wolność i zapłatę w zamian za pomoc w odnalezieniu poszukiwanych przez prawo braci Brittle. Django zgadza się i wkrótce obaj wykonują robotę. Po wszystkim zawiązują spółkę. Schultz wprowadza Django w tajniki zawodu łowcy nagród. Ponadto, poruszony historią swojego nowego przyjaciela, postanawia pomóc mu w odszukaniu żony Broomhildy. Okazuje się, że znajduje się ona na niesławnej plantacji należącej do Calvina Candie, odrażającego dżentelmena pasjonującego się walkami niewolników.

Aktorzy

Actor Samuel L. Jackson

Samuel L. Jackson

Actor Leonardo DiCaprio

Leonardo DiCaprio

Actor Jamie Foxx

Jamie Foxx

Actor Quentin Tarantino

Quentin Tarantino

Actor Jonah Hill

Jonah Hill

Actor Franco Nero

Franco Nero

Actor Don Johnson

Don Johnson

Actor Nichole Galicia

Nichole Galicia

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Django Unchained (2012) film online lektor pl

Django Unchained to dramat z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film opowiada historię czarnoskórego niewolnika Django (Jamie Foxx), który zostaje uwolniony przez łowcę głów Kinga Schultza (Christoph Waltz). Django dołącza do Kinga, aby odnaleźć i uwolnić swoją żonę Broomhildę (Kerry Washington), która nadal jest niewolnicą okrutnego Calvina Candiego (Leonardo DiCaprio).

Film jest pełen napięcia i zwrotów akcji. Tarantino w swoim stylu łączy wątki westernu, thrilleru i kina akcji. Nie brakuje tu charakterystycznej dla niego czarnej komedii i przemocy. Aktorzy grają świetnie, a muzyka i zdjęcia dopełniają westernowy klimat filmu. Django Unchained to obowiązkowa pozycja dla fanów Tarantino i westernu.

Film dostępny jest z polskim lektorem na CDA w jakości 1080p. Można obejrzeć go za darmo online bez konieczności rejestracji. Polecamy ten western gwiazdom i wszystkim miłośnikom mocnych wrażeń!

Django

Gdzie obejrzeć Django Unchained (2012) cały film online?

Platforma CDA oferuje darmowy dostęp do westernu Django Unchained z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film można obejrzeć legalnie, w jakości HD z polskim lektorem i bez reklam. Wystarczy wejść na stronę cda.pl i wyszukać tytuł filmu.

Oglądanie Django Unchained na CDA nie wymaga rejestracji ani opłat. Usługa jest całkowicie darmowa. Jedynym ograniczeniem jest ilość odtworzeń filmu - po wykorzystaniu darmowego limitu konieczna będzie krótka przerwa w oglądaniu. Niemniej film Django Unchained można obejrzeć w całości za darmo w jakości 1080p!

Django Unchained (2012) CDA za darmo

Platforma CDA premium udostępnia za darmo i legalnie western Django Unchained z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino z polskim lektorem. Usługa nie wymaga logowania, podawania danych ani płatności.

Wystarczy wejść na stronę cda.pl, wyszukać tytuł filmu Django Unchained i rozpocząć seans. Obraz jest w jakości Full HD 1080p, dzięki czemu każda scena wygląda obłędnie. Gorąco polecamy skorzystać z okazji i obejrzeć ten hit westernowy zupełnie za darmo!

Django Unchained (2012) scenariusz i produkcja

Django Unchained powstał na bazie scenariusza napisanego przez samego reżysera - Quentina Tarantino. Okres prac nad filmem był niezwykle burzliwy. Tarantino miał problemy ze znalezieniem studia filmowego, które zgodziłoby się sfinansować western o niewolnictwie.

Ostatecznie produkcją zajęła się wytwórnia The Weinstein Company. Budżet filmu wyniósł aż 100 milionów dolarów, co czyni Django Unchained jedną z najdroższych produkcji w dorobku Tarantino. Do obsady udało się zaangażować plejadę gwiazd: Jamiego Foxxa, Christopha Waltza, Leonardo DiCaprio i Kerry Washington.

Django

Django Unchained (2012) zwiastun i opinia

Zwiastun Django Unchained zwiastował westernowe arcydzieło i przyciągnął do kin tłumy widzów. Sama zapowiedź w typowym klimacie Tarantino obiecywała mnóstwo akcji, humoru i niezapomnianych scen. I rzeczywiście - film nie zawiódł oczekiwań!

Django Unchained to arcydzieło neowesternu i jeden z najlepszych filmów w karierze Quentina Tarantino. Rewelacyjna obsada aktorska, świetny scenariusz i reżyseria sprawiają, że seans mija błyskawicznie. Gorąco polecam ten tytuł!

- taki jest powszechny opinia krytyków i widzów na temat filmu Django Unchained. Produkcja zebrała same pozytywne recenzje i jest uznawana za jedną z najlepszych w dorobku Tarantino. W pełni na to zasługuje!

Django Unchained (2012) ocena i recenzja

Django Unchained spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem krytyków i widzów. Film zebrał mnóstwo pozytywnych recenzji, a w serwisie IMDb ma ocenę aż 8,4/10, co świadczy o ogromnej popularności. Krytycy chwalą przede wszystkim:

 • Rewelacyjną reżyserię i scenariusz Quentina Tarantino
 • Świetną obsadę aktorską z Jamie Foxxem i Leonardo DiCaprio na czele
 • Niebanalną historię i ciekawą fabułę
 • Wciągającą akcję i nieszablonowe sceny

Django Unchained to obowiązkowa pozycja dla każdego fana kina Tarantino i westernów. Film wciąga od pierwszej minuty i nie pozwala się oderwać od ekranu. Jest to zdecydowanie jedna z najlepszych produkcji 2012 roku. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Artykuł przybliża kultowy western Django Unchained z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino. Film opowiada historię czarnoskórego niewolnika Django, który po uwolnieniu przez łowcę głów Kinga Schultza wyrusza na poszukiwanie swojej żony. Produkcja łączy w sobie elementy westernu, thrillera i kina akcji z charakterystycznym czarnym humorem Tarantino.

W artykule dowiemy się, gdzie można obejrzeć Django Unchained za darmo online z polskim lektorem. Platforma CDA udostępnia ten hit w jakości HD 1080p bez opłat i konieczności rejestracji. Przybliżony został również proces powstawania filmu, a także jego fenomenalne przyjęcie przez krytyków i widzów.

Django Unchained to obowiązkowa pozycja dla fanów westernów i twórczości Quentina Tarantino. Rewelacyjna obsada, świetny scenariusz i reżyseria sprawiają, że jest to jeden z najlepszych filmów 2012 roku. Gorąco polecamy obejrzeć ten hit za darmo online!

Podsumowując, artykuł zachęca do obejrzenia westernu Django Unchained dostępnego aktualnie bez opłat na platformie CDA. Przedstawia najważniejsze informacje na temat fabuły, realizacji i opinii o tym hicie z 2012 roku w reżyserii Quentina Tarantino.

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
Ocena: 9 Liczba głosów: 25158
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od The Weinstein Company
avatar

MatVOD

Django jest dobry i daję mu 8.2 na 25158 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Django można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

midi0210

Wyjątkowa historia, która porusza i zostaje w pamięci na długo. Super film
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 8.2. Warto poświęcić czas na obejrzenie Django.
avatar

titek

Django pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 8.2.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 8.2, Django musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

EdiHejka

Django ze średnią ocen 8.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą wciągnąć i zaciekawić.
avatar

DaveAmeryka

Django z oceną 8.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.