Demeter: Przebudzenie zła - Cały Film CDA

rating7
1 115
Ocen
calendar2023
time1h 59m
Film, który został oparty na jednym, mrożącym krew w żyłach rozdziale z klasycznej powieści Brama Stokera pt.: Drakula. Opowiada przerażającą historię statku handlowego Demeter, który przewozi z Karpat do Londynu prywatny ładunek – pięćdziesiąt nieoznakowanych drewnianych skrzyń. Podczas podróży dochodzi do dziwnych wydarzeń.

Aktorzy

Actor David Dastmalchian

David Dastmalchian

Actor Javier Botet

Javier Botet

Actor Liam Cunningham

Liam Cunningham

Actor Aisling Franciosi

Aisling Franciosi

Actor Corey Hawkins

Corey Hawkins

Actor Jon Jon Briones

Jon Jon Briones

Actor Stefan Kapičić

Stefan Kapičić

Actor Nikolai Nikolaeff

Nikolai Nikolaeff

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Demeter: Przebudzenie zła horror 2023 online

Najnowszy film grozy pt. "Demeter: Przebudzenie zła" to produkcja, która zadebiutowała w kinach 9 sierpnia 2023 roku. Jest to historia załogi statku handlowego, która musi zmierzyć się z tajemniczym i śmiertelnym zagrożeniem na pełnym morzu.

Fani gatunku horror z niecierpliwością wyczekiwali premiery tego filmu online, bowiem produkcja zapowiadała się niezwykle intrygująco. I rzeczywiście - "Demeter: Przebudzenie zła" to materiał, który trzyma w napięciu i serwuje sporą dawkę grozy.

Gdzie obejrzeć cały film?

Osoby poszukujące miejsca, gdzie obejrzeć cały film "Demeter: Przebudzenie zła" z pewnością ucieszy informacja, że produkcję tę można obejrzeć online na platformie CDA. Jest ona dostępna w jakości HD z lektorem w języku polskim.

Film ten idealnie nadaje się do seansu w domowym zaciszu - zapewnia bowiem sporą dawkę emocji. Dzięki temu, że jest dostępny online, każdy miłośnik gatunku może go obejrzeć w dogodnym dla siebie momencie.

Demeter: Przebudzenie zła

Demeter: Przebudzenie zła cały film za darmo CDA

Platforma CDA udostępniła film "Demeter: Przebudzenie zła" za darmo dla użytkowników z kontem premium. Oznacza to, że osoby opłacające abonament na CDA mogą obejrzeć ten cały film online bez żadnych dodatkowych opłat.

To świetna okazja, aby zobaczyć tę produkcję nie wychodząc z domu i nie płacąc za bilety do kina

Warto skorzystać z tej promocji, ponieważ "Demeter: Przebudzenie zła" to film, który zdecydowanie warto zobaczyć. Dodatkowym atutem jest oczywiście to, że można go obejrzeć w jakości HD za darmo na CDA.

Zwiastun produkcji 2023

Zwiastun filmu "Demeter: Przebudzenie zła" zapowiadał bardzo mroczną i intensywną produkcję. Krótkie sceny ukazywały załogę statku handlowego walczącą o przetrwanie z nieznanym, śmiertelnym zagrożeniem.

Zapowiedź ta spotkała się z pozytywnym odbiorem wśród widzów, a fani horrorów z niecierpliwością wyczekiwali sierpniowej premiery. Zwiastun zdradzał, że będzie to Film pełen napięcia i trzymający w nieustannym strachu.

Demeter: Przebudzenie zła fabuła i opinie widzów

Fabuła filmu skupia się na grupie marynarzy na pokładzie statku handlowego Demeter, płynącego z Rumunii do USA w XIX wieku. W pewnym momencie na statku zaczynają dziać się dziwne rzeczy, a załoga musi walczyć o przetrwanie z tajemniczą, morderczą siłą.

Widzowie w recenzjach chwalą przede wszystkim klimatyczną oprawę filmu i świetne aktorstwo. Podkreślają również, że produkcja "Demeter: Przebudzenie zła" to jeden z ciekawszych horrorów ostatnich lat, który potrafi przykuć do ekranu i dostarczyć wielu emocji.

Spora dawka grozy, napięcia i momentów, które przyspieszają bicie serca to główne zalety tego filmu, na które wskazują widzowie w opiniach.

Demeter: Przebudzenie zła 1080p lektor pl film online

Osoby niecierpliwie wyczekujące możliwości obejrzenia filmu "Demeter: Przebudzenie zła" z pewnością ucieszy fakt, że jest on dostępny online w jakości 1080p z lektorem w języku polskim.

 • Produkcję tę można obejrzeć na platformie CDA za darmo z kontem premium
 • Horror z 2023 roku idealnie nadaje się do seansu w domowym zaciszu
 • Gwarantuje sporą dawkę emocji i trzyma w napięciu od pierwszej do ostatniej minuty

Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć filmu "Demeter: Przebudzenie zła", to teraz ma ku temu doskonałą sposobność. Wystarczy wejść na CDA i cieszyć się seansem w jakości HD z lektorem w języku polskim film online.

Demeter: Przebudzenie zła

Podsumowanie

Film "Demeter: Przebudzenie zła" to świetna propozycja dla fanów horrorów. Produkcja ta zadebiutowała w kinach 9 sierpnia 2023 roku i od razu podbiła serca miłośników grozy. Teraz ten świetny film można obejrzeć również online na platformie CDA.

Fabuła skupia się na grupie marynarzy na statku handlowym, którzy muszą stawić czoła tajemniczemu zagrożeniu. Widzowie chwalą przede wszystkim mroczny klimat, świetne aktorstwo oraz sporą dawkę napięcia. Jeśli ktoś jeszcze nie miał okazji zobaczyć tej produkcji, to teraz ma ku temu doskonałą okazję.

Film jest bowiem dostępny online w jakości HD z lektorem w języku polskim. Osoby posiadające konto premium na platformie CDA mogą go obejrzeć absolutnie za darmo. To zdecydowanie jedna z ciekawszych premier kinowych 2023 roku, którą warto nadrobić.

Jeśli ktoś lubi horrory utrzymane w klimacie grozy i tajemnicy, to "Demeter: Przebudzenie zła" jest pozycją obowiązkową. Z pewnością dostarczy wielu emocji i sprawi, że serce będzie biło mocniej. Gorąco polecam ten film online na platformie CDA w wersji z lektorem w języku polskim.

10 Podobnych Filmów:

 1. Lord of Misrule
 2. When Evil Lurks
 3. Noc Oczyszczenia: Żegnaj Ameryko
 4. Sunrise
 5. V/H/S/94
 6. Uwięziona
 7. Reign of Chaos
 8. Raz, dwa, trzy... wchodzisz do gry!
 9. The Winter Witch
 10. Droga na skróty
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 1115
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Phoenix Pictures
avatar

magsoe

Demeter: Przebudzenie zła to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

TonnyMonntana

Ten film zdecydowanie warto obejrzeć. Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania wciąga od początku do końca
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 59m, to angażują od początku do końca.
avatar

Kokolonso092

Mimo stosunkowo krótkiego czasu trwania, ten film dostarcza wielu emocji i wrażeń. Gorąco polecam Demeter: Przebudzenie zła
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 7, Demeter: Przebudzenie zła to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7, Demeter: Przebudzenie zła udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak Demeter: Przebudzenie zła z oceną 7, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Demeter: Przebudzenie zła z oceną 7.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 7 sugeruje, że Demeter: Przebudzenie zła to pozycja obowiązkowa dla fanów Phoenix Pictures.