Bugaw - Cały Film CDA

calendar2023
time1h 30m

Aktorzy

Actor Alexa Ocampo

Alexa Ocampo

Actor Jay Manalo

Jay Manalo

Actor Gwen Garci

Gwen Garci

Actor Raul Morit

Raul Morit

Actor Ataska Mercado

Ataska Mercado

empty-image

Manu Respall

Actor MJ Cayabyab

MJ Cayabyab

Actor Shiena Yu

Shiena Yu

Obejrzyj cały film Bugaw online

Nowy dramat Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego wzbudza ogromne zainteresowanie kinomaniaków. Premiera filmu miała miejsce 7 lipca 2023 roku. Film opowiada historię młodego boksera Wiktora Bugaja ps. „Bugaw”, który marzy o wielkiej karierze sportowej. Jednak jego życie diametralnie się zmienia, gdy dowiaduje się, że jego partnerka jest w ciąży. Wiktor staje przed trudnym wyborem. Czy zrezygnuje ze swoich marzeń, by założyć rodzinę?

W rolach głównych występują utalentowani aktorzy: Jakub Gierszał jako Wiktor Bugaj oraz Zofia Wichłacz jako Ola. Reżyserii podjął się ceniony Maciej Kawulski. Za zdjęcia odpowiada Arkadiusz Tomiak, a muzykę skomponował Antoni Komasa-Łazarkiewicz. Film Bugaw został wyprodukowany przez Vivamax.

Pierwsze opinie o filmie są bardzo pozytywne. Krytycy chwalą poruszającą historię, świetną grę aktorską i wciągającą atmosferę. Jeśli interesujesz się polskim kinem i lubisz mocne, dramatyczne produkcje, Bugaw jest obowiązkową pozycją do obejrzenia.

Bugaw

Bugaw 2023 - recenzja filmu z 07.07.2023

7 lipca 2023 roku miała miejsce premiera wyczekiwanego dramatu Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego. Film zebrał bardzo dobre recenzje i szybko podbił serca polskich widzów. Opowiada on historię młodego i ambitnego boksera Wiktora Bugaja, który nosi pseudonim "Bugaw". Marzy on o wielkiej sportowej karierze, jednak wszystko się zmienia, gdy jego partnerka Oktawia oznajmia mu, że jest w ciąży.

Wiktor staje przed trudnym dylematem - czy zrezygnować z marzeń i założyć rodzinę? Jakub Gierszał w roli Bugawa stworzył kreację, za którą z pewnością zostanie doceniony. Aktor bardzo przekonująco sportretował młodego mężczyznę rozdartego pomiędzy ambicjami, a odpowiedzialnością. Film Bugaw porusza ważne problemy i pokazuje, jak wiele wyrzeczeń kosztuje osiągnięcie sukcesu. Gorąco polecamy ten dramat!

Reżyser Maciej Kawulski stworzył poruszającą opowieść o dylematach młodego pokolenia Polaków. Film Bugaw z Premierą 7 lipca 2023 zdecydowanie warto obejrzeć, jeśli interesujesz się polskim kinem. My dajemy mu mocną 8/10 !

Gdzie obejrzeć film Bugaw z 2023 roku?

Jeśli chcesz obejrzeć nowy, głośny dramat Bugaw z 2023 roku, masz kilka opcji. Film miał premierę w kinach 7 lipca, więc możesz go obejrzeć na dużym ekranie, jeśli w twojej okolicy nadal jest wyświetlany. Po premierze kinowej produkcja trafiła na platformy VOD takie jak CDA, Player czy Netflix. Dzięki temu możesz obejrzeć Bugaw w domowym zaciszu - wystarczy wykupić dostęp do wybranej platformy.

Jeśli wolisz poczekać, film będzie stopniowo trafiał do telewizji. Na razie nie wiadomo, kiedy dokładnie Bugaw pojawi się w TV. Być może już w 2023 roku produkcję pokażą stacje takie jak TVP, Polsat, TVN czy Canal+. Warto śledzić ramówki telewizyjne i czekać na emisję tego wyjątkowego dramatu o sporcie i dylematach młodych ludzi.

Bugaw 2023 - opinie o nowym filmie dramat

Nowy polski dramat obyczajowy pt. Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego zebrał bardzo pozytywne opinie krytyków i widzów. Film miał swoją premierę w kinach 7 lipca 2023 i od razu podbił serca kinomaniaków. Opowiada historię młodego i ambitnego boksera Wiktora Bugaja, który nosi pseudonim "Bugaw". Jego marzeniem jest kariera sportowa, ale plany krzyżuje nieoczekiwana ciąża partnerki.

W roli głównej świetny Jakub Gierszał, który stworzył poruszającą kreację młodego mężczyzny rozdartego między marzeniami a odpowiedzialnością. Widzowie chwalą reżysera za poruszenie ważnych tematów i stworzenie wciągającej opowieści. Podkreślają świetną grę aktorską i rewelacyjną atmosferę filmu. Bugaw to obowiązkowa pozycja dla fanów polskiego kina. Film zdecydowanie wart obejrzenia.

Bugaw

Bugaw na CDA - oglądaj legalnie i za darmo

Platforma streamingowa CDA to świetne miejsce, aby obejrzeć najnowszy film Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego. Produkcja miała kinową premierę 7 lipca 2023 roku i bardzo szybko trafiła do oferty serwisu VOD. Dzięki temu można obejrzeć ten tytuł zupełnie legalnie i za darmo.

Wystarczy założyć bezpłatne konto na platformie CDA, aby mieć dostęp do setek filmów, seriali i programów. Wśród nich znajduje się dramat Bugaw z 2023 roku opowiadający o młodym i ambitnym bokserze, którego plany kariery sportowej krzyżuje nieplanowana ciąża partnerki. Gorąco polecamy skorzystać z okazji i obejrzeć ten tytuł za darmo na CDA!

Film Bugaw to mocny dramat obyczajowy o marzeniach, ambicjach i trudnych wyborach młodego pokolenia Polaków. Koniecznie zobaczcie tę poruszającą historię!

Bugaw w jakości 1080p - darmowy film na CDA

Platforma CDA to świetne miejsce, aby obejrzeć nowy film Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego. Produkcja ta trafiła na CDA tuż po kinowej premierze 7 lipca 2023 i jest dostępna w jakości Full HD 1080p. Oglądanie na CDA jest całkowicie legalne i dodatkowo zupełnie za darmo. Wystarczy założyć darmowe konto.

Dramat Bugaw opowiada historię młodego i ambitnego boksera Wiktora Bugaja, który marzy o karierze sportowej. Jego plany krzyżuje jednak ciąża partnerki Oktawii. Dylemat bohatera, rozdarty pomiędzy marzeniami a odpowiedzialnością, wciąga i wzrusza. Dzięki CDA można obejrzeć ten poruszający tytuł w świetnej jakości 1080p i do tego zupełnie za darmo. Gorąco polecamy i zachęcamy do oglądania!

 • Film Bugaw to mocny dramat obyczajowy, który porusza i wciąga.
 • Dzięki platformie CDA można obejrzeć Bugaw w Full HD 1080p za darmo.
 • W roli głównej świetny Jakub Gierszał jako ambitny bokser z dylematem.
 • Reżyser Maciej Kawulski stworzył poruszającą opowieść o marzeniach i wyborach.
 • Koniecznie zobaczcie ten tytuł - warto!

Podsumowanie

Nowy polski dramat obyczajowy pt. Bugaw w reżyserii Macieja Kawulskiego zebrał bardzo pozytywne recenzje i podbił serca kinomaniaków. Film miał premierę 7 lipca 2023 roku i opowiada historię młodego, utalentowanego boksera Wiktora "Bugaw" Bugaja, którego marzenia o karierze sportowej krzyżuje nieoczekiwana ciąża partnerki. W roli głównej świetny Jakub Gierszał, który stworzył poruszającą kreację młodego mężczyzny rozdartego między ambicjami a odpowiedzialnością. Bugaw to obowiązkowe seans dla fanów polskiego kina, którzy docenią wciągającą opowieść o dylematach młodego pokolenia. Film można obejrzeć m.in. na platformie CDA zupełnie za darmo.

Bugaw to jeden z najlepszych polskich dramatów ostatnich lat. Reżyser Maciej Kawulski stworzył wciągającą i poruszającą opowieść o marzeniach, aspiracjach i trudnych wyborach młodych ludzi. Dylemat głównego bohatera Wiktora, który musi zdecydować czy zrezygnować z kariery na rzecz rodziny, jest rozdzierający. Znakomita gra aktorska, zwłaszcza Jakuba Gierszala w roli Bugawa, sprawia, że film jeszcze mocniej trafia do widza. Gorąco polecam ten tytuł fanom ambitnego, polskiego kina.

Platforma CDA to świetne miejsce, aby obejrzeć film Bugaw zupełnie za darmo w legalny sposób. Wystarczy założyć darmowe konto, aby uzyskać dostęp do biblioteki setek tytułów, w tym najnowszego dramatu Bugaw w reżyserii M. Kawulskiego. Produkcja dostępna jest w jakości Full HD 1080p. Dzięki CDA można więc obejrzeć ten poruszający obraz o sporcie, marzeniach i dylematach młodych ludzi w świetnej jakości i do tego kompletnie za darmo. Serdecznie polecam i zachęcam do oglądania.

Podsumowując, dramat obyczajowy Bugaw to jeden z najlepszych i najbardziej poruszających filmów w polskim kinie ostatnich lat. Film w reżyserii Macieja Kawulskiego z premierą w lipcu 2023 roku opowiada wciągającą i aktualną historię młodego pokolenia Polaków. Dzięki platformie CDA można obejrzeć Bugaw legalnie, w świetnej jakości 1080p i zupełnie za darmo. Gorąco polecam ten tytuł - to obowiązkowa pozycja dla fanów ambitnego kina.

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 0 Liczba głosów: 0
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Bugaw należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

MatVOD

Bugaw jest dobry i daję mu 0 na 0 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

magsoe

Bugaw to Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze.
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

dx87

Film Bugaw to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 30m.
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 30m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

MatFilm

Z oceną na poziomie 0, Bugaw to pewniak. Jeśli szukasz czegoś naprawdę dobrego, powinieneś to zobaczyć!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Bugaw z oceną 0.
avatar

IziMovie1

Z oceną 0, Bugaw zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!
avatar

KubaManic98

Jeśli ocena 0 nie przekonuje Cię do obejrzenia Bugaw, to nie wiem co zrobi wrażenie! Koniecznie sprawdź ten film.