Boże Ciało - Cały Film CDA

rating7.7
500
Ocen
calendar2019
time1h 56m
Boże Ciało to historia 20-letniego Daniela, który w trakcie pobytu w poprawczaku przechodzi duchową przemianę i skrycie marzy, żeby zostać księdzem. Po kilku latach odsiadki chłopak zostaje warunkowo zwolniony, a następnie skierowany do pracy w zakładzie stolarskim. Zamiast się tam udać, Daniel kieruje się do miejscowego kościoła, gdzie zaprzyjaźnia się z proboszczem. Kiedy, pod nieobecność duchownego, niespodziewanie nadarza się okazja, chłopak wykorzystuje ją i udając księdza zaczyna pełnić posługę kapłańską w miasteczku. Od początku jego metody ewangelizacji budzą kontrowersje wśród mieszkańców, szczególnie w oczach surowej kościelnej Lidii.

Aktorzy

Actor Leszek Lichota

Leszek Lichota

Actor Eliza Rycembel

Eliza Rycembel

Actor Tomasz Zietek

Tomasz Zietek

Actor Łukasz Simlat

Łukasz Simlat

Actor Bartosz Bielenia

Bartosz Bielenia

Actor Zdzisław Wardejn

Zdzisław Wardejn

Actor Barbara Jonak

Barbara Jonak

Actor Juliusz Chrząstowski

Juliusz Chrząstowski

Oficjalny zwiastun

Obejrzyj także

Boże Ciało (2019) - Gdzie obejrzeć cały film online?

Wyreżyserowany przez Jana Komasa dramat obyczajowy "Boże Ciało" z młodym Bartoszem Bielenią w roli głównej odniósł wielki sukces i zebrał entuzjastyczne recenzje krytyków. Produkcja miała swoją premierę kinową 10 września 2019 roku i od razu podbiła serca polskich widzów. Teraz ten głośny film jest dostępny online na platformie CDA całkowicie za darmo. Gdzie więc obejrzeć "Boże Ciało" w sieci?

Platforma CDA udostępniła ten znakomity obraz w wysokiej jakości HD z polskim lektorem. Dzięki temu każdy miłośnik dobrego kina może obejrzeć ten film w internecie zupełnie za darmo. Wystarczy wejść na stronę cda.pl i wyszukać tytuł "Boże Ciało". Nie trzeba zakładać konta ani płacić żadnych opłat - film jest dostępny dla każdego użytkownika z Polski.

Boże Ciało

Boże Ciało (2019) - Scenariusz i produkcja filmu

Scenariusz do filmu "Boże Ciało" powstał na podstawie autentycznych wydarzeń i został napisany przez duet Mateusza Pacewicza oraz Bartosza Bieleni. W roli głównej obsadzono młodego, utalentowanego aktora - Bartosza Bielenię, który stworzył niezapomnianą kreację młodego oszusta podszywającego się pod księdza.

Za produkcję odpowiada polska wytwórnia filmowa Aurum Film, na czele której stoi Leszek Bodzak. Film był kręcony w plenerach malowniczego Śląska. Jego budżet wyniósł 5 milionów złotych. Obraz zdobył liczne nagrody na festiwalach w Gdyni, Toronto i Wenecji.

Boże Ciało (2019) - Zwiastun kontrowersyjnego dramatu

Zanim film "Boże Ciało" trafił na ekrany kin, twórcy opublikowali zwiastun produkcji, który wzbudził spore kontrowersje. Już na początku zapowiadał się mocny, poruszający dramat obyczajowy o moralnych dylematach. Mimo że fabuła filmu dotyka tematyki religijnej, jego przekaz jest uniwersalny i dotyczy każdego z nas.

Ten film pokazuje, że nawet w człowieku upadłym i zagubionym drzemie ogromne dobro. Każdy zasługuje na drugą szansę.

Zwiastun "Boże Ciało" z młodym Bartoszem Bielenią w roli głównej zapowiadał wstrząsającą podróż w głąb ludzkiej duszy. Już wtedy było wiadomo, że będzie to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat.

Boże Ciało (2019) - Recenzje i opinie widzów

"Boże Ciało" zebrało znakomite recenzje od krytyków i entuzjastyczne opinie od widzów. Film został doceniony za rewelacyjne aktorstwo, mocny scenariusz i poruszającą, autentyczną historię. Oto kilka wybranych opinii o tym wybitnym filmie:

 • „Aktorska kreacja Bartosza Bieleni zapiera dech w piersiach. Młody aktor udowadnia, że stać go na role dramatyczne."
 • „Boże Ciało to film, który wzrusza i skłania do przemyśleń. Długo po seansie nie można zapomnieć tej historii."
 • „Niezwykle mocny obraz. Porusza sumienie i pokazuje, jak cienka jest granica między dobrem a złem."

Te i wiele innych pozytywnych opinii pokazują, że „Boże Ciało” to film, który trzeba zobaczyć. Teraz każdy może to zrobić zupełnie za darmo dzięki platformie CDA.

Boże Ciało

Boże Ciało (2019) - Analiza fabuły i ocena aktorstwa

Fabuła filmu "Boże Ciało" opowiada historię 20-letniego Daniela (Bartosz Bielenia), który po wyjściu z zakładu poprawczego postanawia udawać księdza. Trafia do małego miasteczka, gdzie zaczyna pełnić posługę i zyskuje uznanie mieszkańców.

Kreacja głównego bohatera w wykonaniu Bartosza Bieleni jest fenomenalna - młody aktor z gracją przechodzi od buntu do pokory, od gniewu do współczucia. Jego bohater jest zagubiony, poszukujący swojego miejsca w życiu. Widzowie mogą śledzić jego wewnętrzną przemianę.

Film pokazuje, że człowiek to istota złożona, zmagająca się ze swoimi słabościami i pragnieniami. Jestem pod ogromnym wrażeniem gry aktorskiej Bieleni.

Reżyser Jan Komasa stworzył poruszający obraz o poszukiwaniu własnej tożsamości, który na długo pozostaje w pamięci. Gorąco polecam obejrzeć ten wybitny film online na CDA.

Boże Ciało (2019) - Film dostępny online na CDA za darmo

Podsumowując, "Boże Ciało" to jeden z najlepszych polskich filmów ostatnich lat, który koniecznie trzeba zobaczyć. Produkcja zebrała fantastyczne recenzje i poruszyła serca widzów w kinach. Teraz każdy może obejrzeć ten wybitny obraz zupełnie za darmo na platformie streamingowej CDA.

Polecam uruchomić film online i dać się porwać tej poruszającej historii o poszukiwaniu własnej drogi. Kreacja Bartosza Bieleni jako młodego Daniela, który podszywa się pod księdza, zapiera dech w piersiach. Gorąco zachęcam do oglądania - to film, którego nie można przegapić.

Podsumowanie

Dramat obyczajowy "Boże Ciało" w reżyserii Jana Komasy okazał się jednym z największych hitów polskiego kina w 2019 roku. Ten poruszający film ze znakomitą kreacją Bartosza Bieleni w roli głównej zebrał entuzjastyczne recenzje i podbił serca widzów. Teraz każdy może obejrzeć ten wybitny obraz za darmo online na platformie CDA.

Boże Ciało opowiada historię 20-letniego Daniela, który po wyjściu z poprawczaka postanawia udawać księdza w małym miasteczku. Scenariusz powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń, a produkcją zajęła się polska wytwórnia Aurum Film. Film zebrał świetne recenzje za rewelacyjną grę aktorską i poruszającą fabułę.

Młody Bartosz Bielenia stworzył niezapomnianą kreację zagubionego bohatera poszukującego swojej drogi życiowej i duchowej przemiany. Jego gra aktorska zapiera dech w piersiach. Film pokazuje, że nawet w człowieku upadłym drzemie ogromne dobro.

Serdecznie polecam obejrzeć ten wyjątkowy film online na CDA. Produkcja porusza sumienie i skłania do głębokich przemyśleń na długo po seansie. To obraz, którego po prostu nie można przegapić. Gorąco zachęcam do oglądania!

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
Ocena: 8 Liczba głosów: 500
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Mailosz

Boże Ciało należy niewątpliwie oddać, że momentami są wręcz przykładem tego jak należy kręcić filmy. Pokrzepiająca, klasyczna historia, pochwała wytrwałości
avatar

MatVOD

Boże Ciało jest dobry i daję mu 7.7 na 500 ocen, ale do arcydzieła wiele mu brakuje. Nie przekazuje żadnych głębszych treści, nie skłania do żadnych refleksji i przemyśleń nad sensem życia,
avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Boże Ciało można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

dragonmen32

Filmy takie jak ten z pewnością sprawiają frajdę. Nawet jeśli trwają tylko 1h 56m, to angażują od początku do końca.
avatar

Latrki2

Boże Ciało to naprawdę świetny film , co potwierdza wysoka ocena na poziomie 7.7. Gorąco polecam!
avatar

titek

Boże Ciało pokazuje, że nawet krótka forma może porwać i zaciekawić od deski do deski. Potwierdza to ocena 7.7.
avatar

Vodek

Z oceną na poziomie 7.7, Boże Ciało udowadnia, że w tym gatunku jakość idzie w parze z ilością.
avatar

schnapsen

Jeśli wahasz się czy obejrzeć Boże Ciało, spojrzenie na ocenę 7.7 powinno rozwiać Twoje wątpliwości. Dawaj!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest Boże Ciało z oceną 7.7.
avatar

IziMovie1

Z oceną 7.7, Boże Ciało zasługuje na miano jednej z najlepszych pozycji w swojej kategorii. Obowiązkowy punkt programu!