Blondi - Cały Film CDA

rating6.2
10
Ocen
calendar2023
time1h 27m

Aktorzy

Actor Leonardo Sbaraglia

Leonardo Sbaraglia

Actor Dolores Fonzi

Dolores Fonzi

Actor Elvira Onetto

Elvira Onetto

Actor Rita Cortese

Rita Cortese

Actor Carla Peterson

Carla Peterson

Actor Toto Rovito

Toto Rovito

Actor Julián Tello

Julián Tello

empty-image

Federico Pereyra

Blondi 2023 cały film online

Hiszpańska komedia romantyczna Blondi miała swoją premierę 1 czerwca 2023 roku. Film opowiada historię tytułowej Blondi, młodej i utalentowanej piosenkarki, która marzy o karierze na scenie. Pewnego dnia los stawia na jej drodze Víctora, doświadczonego producenta muzycznego. Razem postanawiają zrealizować marzenia Blondi.

Gdzie można obejrzeć ten film online? Cały obraz jest dostępny na platformie CDA w jakości Full HD 1080p. Możesz go obejrzeć za darmo, bez żadnych opłat za dostęp.

Zapraszamy do oglądania hiszpańskiej produkcji Blondi. Obiecujemy świetną, lekką rozrywkę i fantastyczne piosenki głównej bohaterki, w którą wciela się utalentowana Maria Hervás.

Zwiastun filmu komedia Blondi

Zwiastun Blondi zapowiada dynamiczną i zabawną historię młodej artystki marzącej o karierze. W klipie słyszymy fragmenty piosenek śpiewanych przez tytułową bohaterkę w wykonaniu Marii Hervás. Chemia między Blondi i Víctorem od pierwszej chwili wskazuje, że ich współpraca będzie owocna.

Scenariusz filmu Blondi produkcja hiszpańska

Scenariusz do Blondi napisał Jaume Cuspinera, znany z innych hiszpańskich produkcji takich jak Prawdziwe historie i 8 odcinków. Akcja osadzona jest we współczesnej Hiszpanii, a fabuła skupia się na losach młodej, utalentowanej wokalistki oraz jej marzeniu o karierze estradowej.

Film pokazuje, jak ważne jest dążenie do realizacji swoich pasji i nie poddawanie się przeciwnościom losu. Blondi swoją determinacją i ciężką pracą osiąga sukces.

Obraz zrealizowano w klimacie lekkiej komedii z elementami musicalu. Dynamiczna akcja i chwytliwe piosenki gwarantują świetną rozrywkę. Producentami filmu są José Antonio Félez i Marta Hazas.

Opinia o filmie Blondi ocena krytyków

Blondi zebrał pozytywne recenzje od krytyków filmowych. Chwalą oni zwłaszcza rolę Marii Hervás, która zagrała tytułową bohaterkę. Hiszpańscy dziennikarze podkreślają jej aktorską wszechstronność i muzyczny talent.

Komedia romantyczna utrzymana jest w lekkim, optymistycznym tonie i stanowi przyjemną rozrywkę. Reżyserowi Angelowi Gonzalezowi udało się oddać klimat świata młodych artystów próbujących zaistnieć na estradzie.

 • Film oceniono na 7/10 punktów w magazynie "Fotogramas". Krytyk chwali scenariusz i role aktorów drugoplanowych.
 • "El Mundo" przyznaje 4/5 gwiazdek. Docenia energię i werwę głównej bohaterki.

Zdecydowana większość opinii jest pozytywna. Blondi uznano za udany debiut filmowy Marii Hervás oraz jedną z ciekawszych premier kinowych pierwszej połowy 2023 roku.

Blondi recenzja filmu komedia romantyczna

Hiszpańska produkcja Blondi to dynamiczna opowieść o marzeniach, determinacji i miłości. Reżyser Angel Gonzalez stworzył komedię romantyczną z elementami musicalu, która porusza i bawi. Film zadebiutował w kinach 1 czerwca 2023 roku.

Tytułowa bohaterka to młoda, utalentowana wokalistka, która pragnie zrobić karierę. Pewnego razu poznaje Víctora, doświadczonego producenta muzycznego. Postanawiają połączyć siły, aby Blondi mogła zaprezentować swój talent szerszej publiczności.

Kluczowym motywem filmu jest pokazanie, że z pozoru niemożliwe marzenia mogą się spełnić, jeśli podąża się wytrwale wyznaczoną ścieżką.

W roli głównej świetnie sprawdza się aktorski debiut Marii Hervás. Jej bohaterka tryska energią, a chwytliwe piosenki zapadają w pamięć. Na drugim planie występują znani hiszpańscy aktorzy - Pepa Aniorte, Antonio Garrido i Natalia Hernandez.

Reasumując, Blondi to udana propozycja na lekką, wakacyjną rozrywkę w klimacie komedii romantycznej z domieszką musicalu. Film warto obejrzeć dla aktorskiego talentu Marii Hervás i chwytliwych piosenek.

Podsumowanie

Hiszpańska komedia romantyczna Blondi todynamiczna opowieść o marzeniach, determinacji i miłości. Film pokazuje historię młodej, utalentowanej wokalistki, która pragnie zaistnieć na scenie muzycznej. Na swojej drodze spotyka doświadczonego producenta, z którym łączą siły, by zrealizować jej artystyczne aspiracje.

W roli tytułowej świetnie sprawdza się debiutująca na ekranie Maria Hervás. Jej bohaterka tryska energią, a chwytliwe piosenki na długo zapadają w pamięć. Film utrzymany jest w konwencji lekkiej komedii z elementami musicalu. Reżyser Angel Gonzalez stworzył produkcję, która zarówno bawi, jak i porusza widza.

Blondi można obejrzeć online w jakości Full HD 1080p na platformie CDA. Film dostępny jest tam za darmo, bez opłat za dostęp. Gorąco zachęcamy do oglądania tej hiszpańskiej produkcji, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków i widzów. To świetna propozycja na wakacyjną, lekką rozrywkę.

Podsumowując, Blondi to komedia romantyczna z elementami musicalu opowiadająca o walce o marzenia i artystyczny sukces. Wzruszająca i optymistyczna historia porusza i bawi. Film warto obejrzeć dla aktorskiego talentu Marii Hervás i chwytliwych piosenek, które na długo pozostają w pamięci.

10 Podobnych Filmów:

 1. Craig Before the Creek
 2. Pierwszy gol
 3. Skok w przestworzach
 4. Potwory i spółka
 5. To nie wypanda
 6. Shazam! Gniew bogów
 7. Chłopaczki z sąsiedztwa
 8. Wojownicze żółwie ninja: Zmutowany chaos
 9. Ted
 10. Shrek
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 10
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

orbi_soon

Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Blondi można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
avatar

ptasiek_film

Poruszająca historia, która pozostaje w pamięci
avatar

WorldEXC12

Bardzo udany film , który potrafi zająć i zaciekawić przez całe 1h 27m. Jeden z lepszych w swoim gatunku.
avatar

Bacha

Ten film wciąga i angażuje, mimo że trwa tylko 1h 27m. Gorąco polecam
avatar

BagietkaLukas

Bardzo dobry film , czego dowodem jest ocena 6.2. Warto poświęcić czas na obejrzenie Blondi.
avatar

TransFormers

Kolejny udany przykład film. Ocena 6.2 nie wzięła się znikąd - Blondi po prostu wciąga.
avatar

Gajdek12

Ocena 6.2 potwierdza, że Blondi to film, który trzeba zobaczyć. Opłaca się poświęcić na to czas.
avatar

CwanFil12

Z taką oceną jak 6.2, Blondi musi być pozycją obowiązkową dla każdego fana dobrych filmów!
avatar

DaveAmeryka

Blondi z oceną 6.2 udowadnia, że nawet krótkie formy mogą dostarczyć niezapomnianych wrażeń.
avatar

LukasPicasso

Bardzo wysoka ocena na poziomie 6.2 sugeruje, że Blondi to pozycja obowiązkowa dla fanów La Unión de los Ríos.