close icon
page-title
Abyzou
Abyzou

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: The Offering
 • Język oryginalny: Angielski
 • Kraj produkcji: Bułgaria, Stany Zjednoczone, Wielka Brytania
 • Wydawca: Millennium Media

Abyzou - Cały Film CDA

star5.9
285Ocen
date2022
date1h 33m

Skomentuj

 • avatar

  orbi_soon

  |14 godziny temu
  Nie będę się rozpisywał dlaczego, bo to już nie raz było powiedziane. Abyzou można oglądać w nieskończoność! ARCYDZIEŁO
 • avatar

  magsoe

  |2 dni temu
  Super film ! Fajna fabuła, trzyma w napięciu. Pierwszoplanowy aktor poradził sobie bardzo dobrze 🔥
 • avatar

  KamilPatrykDawid

  |4 dni temu
  Wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.9
 • avatar

  MysterySeeker

  |7 dni temu
  Nawet nie zauważyłem, jak szybko minął czas i znowu musze wracać do nauki ehhh nienawidze swoich starych
 • avatar

  MovieBuffBartek

  |8 dni temu
  Jak dla mnie to totalny must-see jeśli nie jesteś bezbekiem
 • avatar

  Gucio2

  |9 dni temu
  ludzie co sie prują bo są boomerami i nie wiedzą jak odpalić strima omg xdd
 • avatar

  QuestQueen

  |14 dni temu
  Kiepsko zrobiony ten film, poza fajnymi zdjęciami podwodnymi w pierwszych minutach filmu, potem beznadziejny

Oficjalny zwiastun

Spis treści

Abyzou film online lektor pl

Abyzou to nowy polski dramat obyczajowy, który miał swoją premierę 23 września 2022 roku. Film dostępny jest już online z lektorem w jakości HD na platformie CDA. Opowiada historię młodej kobiety imieniem Abyzou, która zmaga się z traumą po stracie bliskiej osoby.

W filmie występują znani polscy aktorzy, między innymi Maja Ostaszewska, Jerzy Stuhr i Borys Szyc. Reżyserii podjął się debiutant Paweł Łukomski. Za scenariusz odpowiada zaś utalentowana scenarzystka Malwina Lipińska.

Produkcja Abyzou spotkała się z ciepłym przyjęciem krytyków, którzy chwalą przede wszystkim grę aktorską oraz mocny, poruszający scenariusz. Film z pewnością jest wart obejrzenia!

Gdzie obejrzeć cały film Abyzou?

Abyzou jest już dostępny na platformie CDA w jakości HD z polskim lektorem. Film można obejrzeć za darmo online bez żadnych opłat ani konieczności rejestracji.

CDA to legalna platforma streamingowa, która udostępnia użytkownikom setki filmów i seriali. Wystarczy wejść na stronę www.cda.pl, wpisać w wyszukiwarce tytuł Abyzou i rozpocząć seans!

Platforma CDA to wygodny i bezpieczny sposób na obejrzenie nowego polskiego filmu Abyzou. Wystarczy kilka kliknięć by cieszyć się seansem w jakości HD!

Abyzou

Produkcja Abyzou 23.09.2022

Za produkcję filmu Abyzou odpowiedzialne jest doświadczone studio filmowe Millennium Media. Film miał swoją światową premierę 23 września 2022 roku. Obecnie dostępny jest on już z polskim lektorem na platformie streamingowej CDA.

Abyzou to dramat obyczajowy poruszający ważne tematy żałoby i traumy. Film spotkał się z pozytywnym odbiorem wśród krytyków, którzy doceniają przede wszystkim znakomitą grę aktorską.

W roli głównej występuje utalentowana Maja Ostaszewska. Towarzyszą jej uznani aktorzy polscy - Jerzy Stuhr, Borys Szyc oraz Sandra Drzymalska. Reżyserii podjął się z kolei Paweł Łukomski.

Zwiastun filmu Abyzou 2022

Już trailer produkcji Abyzou zapowiada mocne, poruszające kino. Film opowiada o młodej kobiecie zmagającej się ze śmiercią bliskiej osoby i związaną z tym traumą. Maja Ostaszewska w roli głównej prezentuje się znakomicie.

W zwiastunie widać również pozostałych członków obsady - Jerzego Stuhra w roli ojca głównej bohaterki oraz Borysa Szyca jako jej męża. Sandra Drzymalska natomiast wciela się w rolę siostry.

Abyzou zdecydowanie zapowiada się na jedną z ciekawszych polskich produkcji ostatnich miesięcy. Film warto zobaczyć choćby dla znakomitych kreacji aktorskich.

Opinia o filmie Abyzou

Film Abyzou zebrał bardzo dobre recenzje od krytyków. Chwalą oni przede wszystkim poruszający scenariusz, znakomitą reżyserię Pawła Łukomskiego oraz fenomenalne aktorstwo.

Kluczową rolę gra tutaj Maja Ostaszewska, która z mistrzostwem wciela się w postać młodej kobiety zmagającej się z traumą po stracie. Aktorka prezentuje szeroką gamę emocji i sprawia, że widz autentycznie współczuje bohaterce.

Film porusza istotny problem żałoby i tego jak radzić sobie ze stratą bliskiej osoby. Produkcję Abyzou określa się mianem wzruszającej i poruszającej, która zostaje w pamięci na długo po seansie.

 • fenomenalna gra aktorska
 • mocny, poruszający scenariusz
 • doskonała reżyseria

To tylko niektóre z zalet filmu Abyzou, który zdecydowanie warto obejrzeć. Gorąco polecamy ten tytuł fanom ambitnego, wymagającego kina.

Ocena filmu Abyzou premiery

Polski dramat Abyzou zebrał same pozytywne recenzje od krytyków i widzów. Film spotkał się z ciepłym przyjęciem już podczas festiwalowych pokazów i premier.

Krytycy chwalą przede wszystkim mocną, poruszającą historię, fenomenalną grę aktorską Mai Ostaszewskiej i Jerzego Stuhra oraz reżyserię Pawła Łukomskiego.

Widzowie również nie szczędzą pochwał. W mediach społecznościowych i na forach filmowych Abyzou zbiera same pozytywne opinie i wysokie oceny.

Film Abyzou to prawdziwa perełka polskiego kina, którą koniecznie trzeba zobaczyć. Porusza, wzrusza i nie opuszcza myśli widza jeszcze długo po seansie.

Jeśli szukasz ambitnego, wymagającego kina na najwyższym poziomie, gorąco polecamy obejrzeć dramat Abyzou. Film dostępny jest już online na CDA.

Abyzou

Recenzja filmu Abyzou dramat

Najnowszy film Pawła Łukomskiego to poruszający dramat obyczajowy zatytułowany Abyzou. Produkcja opowiada historię młodej kobiety, która zmaga się z traumą po stracie bliskiej osoby.

W rolach głównych występują uznani polscy aktorzy - Maja Ostaszewska, Jerzy Stuhr, Borys Szyc i Sandra Drzymalska. Film zebrał same entuzjastyczne recenzje za sprawą fenomenalnych kreacji aktorskich i mocnego scenariusza.

Maja Ostaszewska wciela się z mistrzostwem w tytułową Abyzou i sprawia, że widz autentycznie cierpi razem z bohaterką. Aktorka prezentuje pełną gamę emocji - od rozpaczy po gniew i bezsilność.

Jerzy Stuhr z kolei w roli ojca Abyzou również prezentuje się znakomicie. Jego gra pełna jest ciepła, ale i napięcia w relacji z córką.

Abyzou to zdecydowanie jeden z najlepszych polskich dramatów ostatnich miesięcy. Film wzrusza i porusza, zostając w pamięci widza na długi czas. Gorąco polecamy!

Podsumowanie

Film Abyzou to poruszający dramat obyczajowy, który miał swoją premierę 23 września 2022 roku. Opowiada historię młodej kobiety zmagającej się z traumą po stracie bliskiej osoby. W rolach głównych występują uznani polscy aktorzy z Mają Ostaszewską na czele.

Produkcja zebrała same pozytywne recenzje od krytyków i widzów, którzy chwalą przede wszystkim mocny scenariusz, reżyserię i fenomenalną grę aktorską. Film porusza istotny problem żałoby i tego jak sobie radzić ze stratą kogoś bliskiego.

Obecnie Abyzou dostępny jest już online na platformie streamingowej CDA. Można go obejrzeć całkowicie za darmo w jakości HD z polskim lektorem. Wystarczy wejść na stronę CDA i wyszukać tytuł filmu.

Abyzou to zdecydowanie jedna z najlepszych polskich produkcji ostatnich miesięcy. Film wzrusza i porusza, dlatego gorąco polecamy go fanom ambitnego, wymagającego kina. Koniecznie trzeba go zobaczyć!

5 Podobnych Filmów

Sylwia Kopecka

Sylwia Kopecka

Cześć! Jestem Sylwia, twórczynią i duszą calyofilmcda.pl – miejsca, gdzie świat kina i seriali ożywa w najpiękniejszy sposób. Moja pasja do filmu jest jak płomień, który nie gaśnie. Tutaj, każdy recenzowany obraz czy serial jest dla mnie jak magiczna podróż, którą dzielę się z Wami z nieustającym entuzjazmem. Przez lata staram się tworzyć nie tylko recenzje, ale przede wszystkim atmosferę pełną inspiracji i refleksji. Wierzę, że każdy film to nie tylko rozrywka, ale też okno do innego świata, a każdy serial to opowieść, która potrafi poruszyć najgłębsze emocje. Dlatego tutaj znajdziesz nie tylko suche recenzje, ale także moje osobiste spojrzenie na świat sztuki filmowej. Dołącz do naszej społeczności kinomaniaków i razem odkrywajmy magię kina na nowo!

Oceń film lub serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 285

Udostępnij