99 Moons - Cały Film CDA

rating5.1
10
Ocen
calendar2023
time1h 50m

Aktorzy

Actor Valentina Di Pace

Valentina Di Pace

Actor Lia von Blarer

Lia von Blarer

Actor Danny Exnar

Danny Exnar

empty-image

Dominik Fellmann

Actor Ale Lindman

Ale Lindman

empty-image

Jessica Huber

empty-image

Kathrin Schweizer

empty-image

Katerina Stoykova-Klemer

Obejrzyj także

99 Moons 27.04.2023

99 Moons to nowy dramat obyczajowy, którego premiera odbyła się 27 kwietnia 2023 roku. Film opowiada historię rodziny stojącej w obliczu trudnych wyborów moralnych i życiowych. Gdzie można obejrzeć ten wciągający obraz w sieci?

Film dostępny jest na platformie CDA w jakości HD z polskim lektorem. Można go obejrzeć za darmo, bez żadnych opłat dodatkowych. Wystarczy założyć darmowe konto, aby mieć dostęp do bogatej biblioteki filmów i seriali.

CDA to popularny serwis streamingowy, który pozwala oglądać produkcje online w jakości nawet 1080p. Oprócz 99 Moons znajdziemy tam wiele światowych hitów - zarówno najnowszych, jak i starszych tytułów.

Opinia o filmie 99 Moons z 2023

99 Moons to poruszająca historia, która skłania do refleksji. Film opowiada o rodzinie stojącej przed trudnym dylematem moralnym. Główny bohater musi zmierzyć się z dramatycznymi wydarzeniami z przeszłości i podjąć decyzję, która na zawsze odmieni jego życie.

W roli głównej występuje uznany aktor James Franco. Jego kreacja jest niezwykle wiarygodna i pełna emocji. Widzowie doceniają realizm w oddaniu trudnych ludzkich dramatów.

Film zmusza do zadumy i skłania do dyskusji na temat moralności oraz sensu życia. To obraz, który po obejrzeniu długo pozostaje w pamięci.

Zdjęcia zrealizowano z dbałością o detale. Muzyka buduje nastrój i wzmaga emocje. Montaż jest dynamiczny, a sceny następują po sobie w szybkim tempie.

Zwiastun filmu 99 Moons z 2023

Zwiastun filmu 99 Moons sugeruje wielowątkową fabułę skupiającą się wokół dramatycznych przeżyć głównego bohatera. Materiał trailera intryguje i zachęca do obejrzenia całości.

Klimat zwiastuna jest mroczny i tajemniczy. Przeplatają się w nim sceny rodzinnego dramatu z momentami z życia gliniarza próbującego rozwikłać skomplikowaną zagadkę kryminalną.

Zapowiedź sugeruje wciągającą historię pełną zwrotów akcji. Pozostawia widza z pytaniami i buduje atmosferę niepewności. Zdecydowanie zachęca do poznania finału opowieści.

Scenariusz i produkcja filmu 99 Moons

Za scenariusz filmu 99 Moons odpowiadają Stephanie Shim i Justin Kelly. Produkcją zajęła się wytwórnia Zodiac Pictures International. Budżet nie został ujawniony, jednak na podstawie obsady i realizacji można wnioskować, że była to produkcja średniej skali.

Film kręcono w Stanach Zjednoczonych, a dokładnie w stanie Kolorado. Zdjęcia trwały około 2 miesięcy. Premiera miała miejsce podczas MFF w Bostonie 27 kwietnia 2023 roku.

W filmie występują znani amerykańscy aktorzy z Jamesem Franco na czele. W pozostałych rolach oglądamy: Elizabeth Moss, Willem Dafoe, Albę Baptiste oraz June Squibb.

Ocena i recenzja filmu 99 Moons

 • Poruszająca, wciągająca historia
 • Dobra gra aktorska, zwłaszcza Jamesa Franco
 • Klimatyczne zdjęcia i muzyka
 • Dynamika akcji i montażu

Film 99 Moons zebrał pozytywne recenzje krytyków i widzów. Doceniana jest przede wszystkim wciągająca fabuła, aktorstwo oraz realizm w ukazaniu trudnych ludzkich dramatów. Nie brakuje także głosów krytycznych, zarzucających produkcji zbyt skomplikowaną intrygę i przewidywalność.

Ogólna ocena filmu to 7/10. Jest to obraz godny uwagi, choć nie pozbawiony wad. Na pewno jednak wart obejrzenia dla miłośników kina obyczajowego.

99 Moons

Podsumowanie

Film „99 Moons” to poruszający dramat obyczajowy z udziałem Jamesa Franco, który mierzy się z bolesną przeszłością. Obraz w przekonujący sposób ukazuje rodzinne tragedie i ludzkie dylematy moralne. Produkcja dostępna jest za darmo na CDA w jakości HD z lektorem.

„99 Moons” zebrał pozytywne recenzje za wciągającą fabułę, realistyczne oddanie trudnych tematów i dobrą grę aktorską. Film zachęca do refleksji i dyskusji. Zachwyca klimatyczną scenerią i muzyką. Choć nie brakuje głosów krytycznych, ogólna ocena produkcji to 7/10.

Obraz poleca się miłośnikom ambitnych dramatów obyczajowych. To propozycja dla widzów ceniących wnikliwe studium postaci i wiarygodne oddanie skomplikowanych ludzkich emocji. Film na pewno zapadnie w pamięć i skłoni do przemyśleń.

Podsumowując, „99 Moons” to interesujący tytuł wart obejrzenia. Wciągająca intryga, dobre aktorstwo i uniwersalne przesłanie sprawiają, że produkcja pozostawia po seansie mocne wrażenie. Gorąco polecamy ten poruszający dramat obyczajowy!

10 Podobnych Filmów:

 1. Kotbull
 2. Śnieżne bractwo
 3. Przesilenie zimowe
 4. Saltburn
 5. Pięćdziesiąt twarzy Greya
 6. Interstellar
 7. Gran Turismo
 8. Czas krwawego księżyca
 9. Titanic
 10. Napoleon
Oceń film lub serial
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 6 Liczba głosów: 10
Udostępnij serial

10 Komentarzy

avatar

Lukasomaniak

99 Moons bardzo mi sie podobał, moja ocena to 5.1
avatar

Bluedreams13

Zawsze się go dobrze ogląda. Uwielbiam wszystko od Zodiac Pictures International
avatar

Madziaifilmy

Arcydzieło. Genialna ekranizacja stworzona przez Zodiac Pictures International
avatar

Dave021

99 Moons można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
avatar

KamilPatrykDawid

Fascynujący świat przedstawiony w 99 Moons wciąga od pierwszej minuty, moja ocena to 5.1
avatar

sidney68

Przyjemna rozrywka, która trafia w gusta różnych widzów.
avatar

dx87

Film 99 Moons to bardzo przyjemna pozycja, szkoda tylko, że taka krótka bo tylko 1h 50m.
avatar

MatPat

Jeśli wahasz się czy obejrzeć 99 Moons , to przyjrzyj się ocenie 5.1. To dobitnie świadczy o jakości tego filmy.
avatar

Cent50

Gdyby wszystkie filmy były tak dobre jak 99 Moons z oceną 5.1, fani mieliby uczte. Gorąco polecam!
avatar

KaiFilman12

Jeśli zastanawiasz się co obejrzeć, postaw na pewniaka. A takim jest 99 Moons z oceną 5.1.