Logo calyfilmcda.pl
Zarejstruj się, aby
skorzystać z tej funkcji

Jaki film na wieczór? Przedstawiamy najlepsze propozycje

zdjęcie profilowe użytkownika
Jakub G. 2022-12-28

Nie wiesz jaki film na wieczór obejrzeć? Dzięki naszej liście na pewno wybierzesz ciekawy film, który z chęcią obejrzysz wieczorem sam lub z kimś bliskim. Przedstawiamy najlepsze propozycje

scena z filmu La La Land

Jaki film na wieczór?

Jeżeli jesteś otwarty/a na różne gatunki filmowe, to masz mnóstwo opcji do wyboru. Kilka propozycji filmów, które mogą Ci się spodobać:

  • "La La Land" - to musical z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone, który opowiada historię dwojga marzących o karierze artystów, którzy próbują odnaleźć się w niełatwym świecie show-biznesu.
  • "The Shawshank Redemption" - to klasyczny film kryminalny z Morganem Freemanem i Timem Robbinsem w rolach głównych. Opowiada on historię mężczyzny skazanego niesłusznie na dożywocie, który szuka sposobu na ucieczkę z więzienia.
  • "The Big Short" - to film opowiadający o kryzysie finansowym z 2008 roku, który miał miejsce w Stanach Zjednoczonych. Opowiada historię grupy inwestorów, którzy przewidzieli kryzys i zarobili ogromne pieniądze na jego rozwiązaniu.
  • "Inside Out" - to animowany film produkcji Pixar, który opowiada historię małej dziewczynki, Riley, i jej emocji, które kierują jej zachowaniami. To świetna opcja dla całej rodziny.
  • "Moonlight" - to film opowiadający historię młodego czarnoskórego mężczyzny, który zmaga się z trudnymi pytaniami dotyczącymi swojej tożsamości i seksualności. Zdobył on wiele nagród i wyróżnień, w tym Oscara za najlepszy film.
  • "Mad Max: Fury Road" - to akcji z niezwykle dynamiczną i widowiskową akcją, która rozgrywa się w postapokaliptycznym świecie. Głównym bohaterem jest tytułowy Max, który próbuje przetrwać w świecie pełnym niebezpieczeństw i wrogów.
  • "The Imitation Game" - to film biograficzny o Alanie Turingu, brytyjskim matematyku i kryptologu, który odgrywał kluczową rolę w rozszyfrowaniu kodu niemieckiej maszyny szyfrującej Enigma podczas II wojny światowej.

Co obejrzeć wieczorem?

Istnieją tysiące filmów wartych uwagi. A więc co obejrzeć wieczorem? Oto kilka propozycji:

  • "The Social Network" - to film opowiadający o powstaniu Facebooka i jego założycielu, Marku Zuckerbergu. Opowiada on o tym, jak Zuckerberg został miliarderem, ale także o konfliktach i sporach, które go dotyczyły.
  • "The Grand Budapest Hotel" - to zabawna komedia z Wesem Andersonem w roli reżysera, opowiadająca historię zarządzającego luksusowym hotelem w Europie Środkowej w latach 30. XX wieku.
  • "Get Out" - to film grozy z elementami komedii, który opowiada historię młodego czarnoskórego mężczyzny, który odwiedza rodzinę swojej białej dziewczyny. W trakcie pobytu odkrywa, że rodzina ma nieco dziwne zwyczaje i tajemnicę, która go zaskakuje.

To jest tylko kilka propozycji, więcej znajdziesz na naszej stronie - mam nadzieję, że wybierzesz coś dla siebie!